• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

çok kararsızım

musa198585

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA500 " TÜRKİYE "
Arkadaşlar İlk Profesyonel Orgum Or700v2'ydi.. Ben 3 Ay Onu Kullandım Satıp Pa500 TR aldım.. ama or700v2'den Aldığım Performansı Pa500 de Göremiyorum.. Ya Kafam Çok Karışık Klavyeyi Değiştirmeyi Düşünüyorum.. Sizce Pa500 De Kalayım Mı OR700v2plus a Geçeyim Mi..?

Cevap: çok kararsızım

Güncel........

şimdi hocam bu sorunun cevabı sizde,

ikisinide kullanmışsınız,kararı siz vereceksiniz,değerlendirme yapacaksınız ikisi arasında ona göre karar vereceksiniz bence

kafam o kadar karışık ki =S

tamam abim =))

bundan önce or700 v2 kullandım demişsin. or700 v2 korg pa500 tr den daha iyi diyorsun. düşün şimdi. or700 v2 plus ondan sonra çıktı ve daha iyi. hiç düşünme git or700 plus al kafan rahtlasın. saund olarak ses ve ritim olarak çok güncel ve harika. gerçekten çok iyi işler yapalıyor.

parada sıkıntı yok ise PA 800 al her iki düşüncedende kurtulursun..

or700 plus ile pa500 tr kullanıcısına göre performans sergiler..

profesyoneller için 30 senelik org dahi iş görür.. olmayanlar için sesle çalışanı dahi olmaz fayda etmez..

or 700 de pa500 on numara cihazlar...

Merhaba...

OR700 ile PA500 birbirinin ikâmesi cihazlar.Bence bir değişikliğe ihtiyacınız var ; ben SX3000 derim ; ama tabiki tercih size kalmış...

Eğer bu iki cihaz dışındaki cihazları da merak ediyorsanız en güzel çözüm ise bir mağazaya gitmek... :D

Selâmlar...

maddi durum elverirse pa800 al kafan rahat olsun.iyi para,iyi alet malum.saygılar..

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 18 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.4%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri