• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

cok önemli konu arkadaslar

mirkonn

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
arkadaslar piyasada her türlü ritimleri bulabiliyoruz ,örnegin makedon ,bulgar,türk.arabic setleri,v.s .fakat dikatinizi cekmek isterim bu yunanlilarin her zamanki gibi yaptigi rezillikler utanc verici ,sizlerin türk müzisyenlerin aylarca emek verdigi setlerin hepsini kopyalayip kendi sitelerinde paylasima sunmuslar.kendilerinin yani yunan ritimlerin tümünü ücretli dowload olarak paylasima sunuyorlar . rezalet
onlarinda cok güzel sampleleri ve setleri var fakat paslasimda degil sadece kendi aralarinda paylasiyorlar.
siddetle onlarin bu kötü davranisini ben sahsen kiniyorum
kopyalayip bakin arkadaslar

onlarin dowload bölümünede bir göz atin arkadaslar

ingilizce bilen müzisyen arkadaslar varsa onlarin sitesine email atarak bu konuyu tartisalim
böyle serefsizlik olmaz .Bunlarin kani bozuk art niyetten baska bir sey düsünmüyorlar.
sahtekarlar .
ben müzigi sadece evde hobi olarak yapiyorum. fakat müzigi sevdigim icin takip etmeyi cok
seviyorum.
bu isten gecimini saglayan arkadaslar var ,bizim yürekli türk müzisyen
arkadaslarimiz aylarca gece gündüz ugrasarak her seyin dahada iyi olmasi icin ugrasiyorlar
ve paylasimlarini hic eksik etmiyorlar.ALLAH onlardan razi olsun cünki art niyet yok iste türklük budur.
eger dikkat ettiyseniz yunanlilarin setleri hic bir yerde yok
bu isi cok gizli ve dikkatli yapiyorlar. onlarinkileri emekte ,bizimkileri emek degil sanki

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: cok önemli konu arkadaslar

ağzımdan güzel bi laf çıkacak site sakinlerine ayıp olacak...haram zıkkım olsun başka bişey demiyorum.

yunan sitesine,de 4-5 demo dinledim aga icim bayildi ya ne bu hep ayni tarz Breath,le taksim adanlarin ici kararmistir artik:) su Breath tarzi fazla olmadimi acaba kendi görüsüm,,

Moderatör tarafında düzenlendi:

Vay uyanıklar vay..Bizim nevaleleri içetmişler..Rakımızı,baklavamızı,bilumum mezelerimizi,Kargöz-Hacivat'ımızı v.s. çaldıkları yetmiyormuş gibi şimdide bu..Ayıp yani başka ne denir...

kanı bozuk bunların insanlıktan dirhem nasip almamışlar.

Halis mulis türk kahvesine yunan kahvesi diyenlerden ne bekliyeceksin yunan=hırsız

bu olay biraz geniş örneğin 1968 de doldurulan bir plak dinledim yunanca gel gelelim birebir günümüzde okunan bir parça bu .
onlarda 1968 de çıkmış bizde de oldukça eski ama ne kadar muazzez ersoy sevemedim karagözlüm seni doyunca parçası orjinali acaba bizim mi yoksa yunanların mı

bu olay biraz geniş örneğin 1968 de doldurulan bir plak dinledim yunanca gel gelelim birebir günümüzde okunan bir parça bu .
onlarda 1968 de çıkmış bizde de oldukça eski ama ne kadar muazzez ersoy sevemedim karagözlüm seni doyunca parçası orjinali acaba bizim mi yoksa yunanların mı
Hocam ne Yunan ne Muazzez Ersoy bu parça halis malis Orhan Gencebay bestesidir..Bestesi onaylanmıştır..Saygılar...

Bunları uzun zamandır denize dökmedik değil mi?
Deniz şart abicim...

Ch.

aynen katılıyorum Türk'ün Türkten başka dostu yoktur. Yunanlılar ellerine fırsat geçse bizi bir kaşık suda boğarlar ama buna yürek ister gerçekten bunları denize dökmek lazım.