• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

çok pis pa 800 arızası

egedoruk

Gold
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
arkadaşlar 2 aylık sıfır klavyem dün çalışırken, bu gün power düğmesine bastığım an sadece ekranda beyaz bir ışık gösteriyor,sellektör yapar gibi yani yanıp sönüyor.bu konuda bilgi sahibi olan var mı aranızda.

Cevap: çok pis pa 800 arızası

açılışta. ekran yanıp sönüyorsa, alete düzgün elektrik gitmeyebilir, arıza power düğmesinden kaynaklanabilir.

Aynı sorun bi arkadaşımda olmuştu kısa devre olduğunu söylediler şu an bi problem yok çok şükür sizinkide aynı olabilir diye düşünüyorum .

.
Korg Pa800 klavyelerin çok sıkıntı yaratması bu klavyeye yönelimide azaltıyor. İnanın bende yeni aldım ve korka korka kullanıyorum.
Geçmiş olsun düzelir inşallah.

.
Korg Pa800 klavyelerin çok sıkıntı yaratması bu klavyeye yönelimide azaltıyor. İnanın bende yeni aldım ve korka korka kullanıyorum.
Geçmiş olsun düzelir inşallah.

Korkma.Son serilerde bu hatalar giderildi. Ama binlerce satan orglarda tek tük bu sorunların cıkması normal. O yüzden cok sık arıza durumlarını duyuyoruz. Nokia telefon gibi satışı.

Ben aleti kurarken elektirik fişini taktığım anda cat dedi alet yandı.servise tamircilere gösterdim alette sağlam bir devre kalmamış hepsi yanmış tersten akım girmiş dedi servis koca pa800 aleti 800 tl ye hurda fiatına tamirciye sattım aman korglara dikkat edin derim alette bir tane devre kesici sigarta yok..

Ilginç piyasanın en sıkıntılı aleti pa 800 ama en çok kullanılan aletide pa 800 anlamakta zorluk çekiyorum yani bazı şeyleri 15 bin adet satıştan bahsediyorlar yani

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 19 67.9%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.0%
  • Hayır

Oy: 2 7.1%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri