• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Çok Temiz Satılık Pa500 TR

musa198585

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA500 " TÜRKİYE "
Arkadaşlar Satılık Pa500 TR Çok Temiz Alet.. Evde Hobby Amaçlı Kullandım.. Çok Temiz Bi aLet.. Görseniz Emin Olun Hak vereceksiniz.. Fiyat Konusuna Gelince Fiyatı Kendim Belirlemedim.. Müzik Market'e Götürdüm 2.200 Dedi.. Bede Bu Fiyata VErmeyi Düşünüyorum... Alet Erzurum/Olur İlçesindedir... Bakmak İsteyenlerin Bilgilerine sunarım...

Cevap: Çok Temiz Satılık Pa500 TR

arkadaşlar satılık pa500 tr çok temiz alet.. Evde hobby amaçlı kullandım.. çok temiz bi alet.. Görseniz emin olun hak vereceksiniz.. Fiyat konusuna gelince fiyatı kendim belirlemedim.. Müzik market'e götürdüm 2.200 dedi.. Bede bu fiyata vermeyi düşünüyorum... Alet erzurum/olur ilçesindedir... Bakmak isteyenlerin bilgilerine sunarım...

hayırlı satışlar ama sıfır fiatı 2.200 bunu göz önünde bulundurun,bence ikinci el için yüksek fiat

arkadaşlar satılık pa500 tr çok temiz alet.. Evde hobby amaçlı kullandım.. çok temiz bi alet.. Görseniz emin olun hak vereceksiniz.. Fiyat konusuna gelince fiyatı kendim belirlemedim.. Müzik market'e götürdüm 2.200 dedi.. Bede bu fiyata vermeyi düşünüyorum... Alet erzurum/olur ilçesindedir... Bakmak isteyenlerin bilgilerine sunarım...

en azından üyelerin pa 500 tr almak isteyenlerin size ulaşması için telefon no veya resimde eklerseniz daha çabuk alıcı bulabilirsiniz,hayırlı satışlar tekrardan

peki :)) ama 2400 lira sıfırı.. Can Elektronik'in Sitesinden Bakabilirsiniz.. Müzik Market Verdi Bu Fiyatı Satmadım... Çünkü adam ona karını koyup satacak bende alıcının zarar görmesini istemedim...

sıfır fiyatı zaten 2200 herkes ikinci elini 1700 ile 1900 tl ye zor satıyor satıyor pa 500tr yi seninkinin tuşları altın kaplamamı 2200

her satılan malın bir alıcısı çıkar yeterki değerinde fiyat biçilsin almayı düşünenler yorum yapsın buyrun devam edin

Herkesin kendince bi fiyatı vardır arkadaşlar alan alır almayan almaz...

sıfırı 2200 Değil. Aç Can Elektroniğin Sitesini Bak 2600 küsürlü bişe havale ile fiyat biraz aşağı iniyo.. Piyasayı Takip Etmiyosan konuşmayacaksın..!