• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

çokk yazıkkkkk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ŞoPaR_34

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Pa800 & Korg M3
koskacaaa trakya müzikte bu kdr admınn bu kdr moderatör warr bunca uye sızlerden bısey beklıyorr pa800 kısmındaa hıc bı guncelleme yokk olncada herkez bırbırınden alıyo adını degıstryo koyuyo lutfen arkadaslar madem bu sıtede bu kdr uzman warr yazan war eden warr herkez akıl verıyo bıseyı yapıncaa nerde hanı ıcratt sıfırr haksızz olabılırım ama cıdden bu sıtelere guvenerek pa800 aldım nalet olsunnn cıdden ıykıı basımızda cıdden harbı abılerımız wardaa onlar yardım etdı kendı setımı urettım onuda burda paylasscamm nasıpsee suan aletımm dısardaa usb de yanındaa elıme gecınce ılk ısım burda paylasmak olacakk .s wlla cok yazıkkk

Cevap: çokk yazıkkkkk

bence cok yanlıssınız bıraz daha duyarlı dusunup yorum yapalım...bu sıteye guvenerekmı 800 aldınız cok sacma bu yorum...

o konuda degıl bundan oncekı profılmde o kdr sorun olustu aletımdee yardım ıstedı m aylarca bekledıı konumm .. baska bı yonetıcnın modun olsa 1000 defa ıncelenırr .. yok 10 sene olmus 10000 sene olsa nolur esıt lık olmadann aıleyız bır soze gelınce herkez aile icraat 0.

hocam bu sitedeki admin-yöneticiler size pa800 alın dedi mi? kimse kimseye şunu al bunu yap demez.. hadi onlar demiş varsayalım? sen başkalarının lafına bakarak mı hareket ediyorsun hocam?

bende gttim a2000 aldım? kendi setimi kendim yapıyorum şu an.. hiç bi set kendi yaptığınız set gibi olamaaz hocam.. kafanıza göre setinizi düzenleyip burada paylaşın , bu tür konular sadece insanları kırmaya yarar..

kım kırılır kırılmaz hıc umrumda degıll ben kımsenın dedıgylede iş yapmam bu yardım konusunda gecerlı degıl ! . siz bi alet alcaksınızz surklı guncel bısıler paylasıyordu burada snra nolduysa oldu brden kesıldı kımsede ses seda yokk .s ılgıncccc

Herkes düğünde olmasın ?..

şopar 34 sizi anlıyorum ama sitede pa800 ile olmayan hiçbir şey yokki,en ince ayrıntısına varana kadar hep konular var size sadece araştırıp uygulamak kalıyor,bu arada bu şekilde yorum yapmanı tasvip etmiyorum haksız sitem etmişsiniz,

aynen batuh hocam kis olsa eyvallah ramazanda paylasirim pa800 set cevremde ganimet pa800 kullanan var sezon suan yakalayamiyorum kimseyi benim pa3x de duzenlencek

koskacaaa trakya müzikte bu kdr admınn bu kdr moderatör warr bunca uye sızlerden bısey beklıyorr pa800 kısmındaa hıc bı guncelleme yokk olncada herkez bırbırınden alıyo adını degıstryo koyuyo lutfen arkadaslar madem bu sıtede bu kdr uzman warr yazan war eden warr herkez akıl verıyo bıseyı yapıncaa nerde hanı ıcratt sıfırr haksızz olabılırım ama cıdden bu sıtelere guvenerek pa800 aldım nalet olsunnn cıdden ıykıı basımızda cıdden harbı abılerımız wardaa onlar yardım etdı kendı setımı urettım onuda burda paylasscamm nasıpsee suan aletımm dısardaa usb de yanındaa elıme gecınce ılk ısım burda paylasmak olacakk .s wlla cok yazıkkk

abi sen bana mesajla ulaş set nevalede yardımcı olurum

Şopar-34...Kullanıcı adınızdan roman kardeşlerimizden olduğunuzu varsayıyorum.

Yıllardır müzik camiasının içinde olan biri olarak roman müzisyen kardeşlerimizin müziğe nasıl bir katkı yaptıklarını merak etmekteyim.Müziğe bakış açısı "zanaatkarlıktan" öteye gidememiş bir anlayış nasıl olurda gelip böyle hesap sorma cüretini görür kendinde.Kullandığı enstrumanı sahnede tonlarken tonmaister'e mahsus düşük ses sinyali gönderip "aç abi aç sesi programda iyice gider bu" (önplana çıkacak ünlü olacak ya) diyen bir mantığa ve çok ileri bir zekaya sahip olan birisi nasıl pa800'ü çözemiyor anlamıyorum.Mesajınızdaki seçtiğiniz kelimeleri bir kenara bıraktım Türkçe'yi kullanma biçiminiz bile banlanma sebebi.Haddinizi bilin...

Konumuza gelelim.Ağustos böceği ile karıncanın hikayesini bilir misiniz?İşte onu mevsimsel olarak tersine çevirin.Ağustos böceğini kendiniz,karıncayıda Trakya müzik Admin Mod ve diğer paylaşımcı üyeler yerine koyun sorununuzu anlarsınız.

AĞUSTOS BÖCEĞİ VE KARINCA

Bir varmış bir yokmuş bir ormanda ağustos böceği ve karınca varmış.karınca yazın durmadan yuvasına yiyecek taşırmış.ama ağustos böceği çok tembelmiş.karınca bir gün yine böyle yiyecek bulmaya çıkmış.o sırada ağustos böceği ağacın kenarında tatlı tatlı öterken karınca : ağustos böceği nasılsın demiş.oda iyiyim iyiyim senin gibi salak diğilim.demiş.karınca buna çok kızmış.öfke ile konuşarak : ağustos böceği sen hiç bu sene yiyecek toplamamışsın galiba. ağustos böceği gülerek : amaaaan karınca boşver yiyeceği.yaz günü rahatına baksana.ama karınca onun bu tavrına gıcık olmuş.onu önemsememiş ve evine gitmiş.kış iyice yaklaşmış.ağustos böceği de yiyeceksiz kaldığı için karıncadan biraz yiyecek ala bilirim diyerek karıncanın evine gitmiş.karıncaya dönerek: karınca kardeş bana biraz yiyecek vere bilirmisin demiş.ama karınca ona yiyecek vermemiş ve kapıyı şat diye kapatmış.ağustos böceği yiyeceksiz kalarak keşke ondan önce yiyecek ben toplasaydım diyerek bir daha böyle yapmamayacağına kendine söz vermiş. BU GÜNÜN İŞİNİ HİÇ BİR ZAMAN YARINA BIRAKMAYACAKSIN.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...