• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

cubase 5.1 crack ses kartı tanıtma sorunu

• Konbuyu başlatan odkan
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 3
  • Görülen : 1K

odkan

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
gitar
merhaba değerli arkadaslar pandemi döneminden dolayı maddi gücüm olmadıgı ıcın cubase 5.1 crack almak zorunda kaldım fakat behringer u-phorıa um2 ses kartım var cubase 5.1 de tanıtamıyorum atladıgım veya gözden kacırdıgım bır problem olabilirmi acaba lutfen dönüş yaparsanız sevinirim mutlu yıllar dilerim

Programı kırdım al güle güle kullan diyecek bir yapıya sahip değildir.. az olsada nadir.. ben böyle düşünüyorum.. daha başlamadan virüsler hortlayabilir. bir de cubase 5.1 eski versiyon.. ondanda olabilir..

Cubase 10.5 proda indirdim yine tanımadı sonra hallettim bu sefer de gecikme var Buffer seviyesini 512 ye cekebiliyorum daha fazla aşağı inmiyor sanırım.pc den kaynaklı

5.1 Ev kullanıcıları için sinema sistemi yani ev sinema sistemi, olarak geliştirilmiştir.
müzisyenlerin ses kayıt alması için değil. onun için referans mönitör, yada mönitör kulaklı gerekir...
cubase ile mix masterings. yani ayalama iki adet yada dört adet mönitör ile yapılır.
mönitör olmadan ses ayarlanmaz monitör tek yada iki adet olur. profesyonelleştikçe
altna subbas falan eklersin. ama o ses kartı 5.1 dinlemek için profesyonel ses kayıt için.

studyo mönitörü ile 5+1 arasındakı farkı ve ses kaydı alan müzisyen hangisini kullanmalı arastır bence dostum.
5+1 ile cubase olmaz...