• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Cubase eğitim seti türkçe anlatım & videolu eğitim dersleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gecekusumu

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
cubase01.jpg

CUBASE EĞİTİM SETİ
İHTİYACINIZ OLAN HERŞEY BURADA

ÖĞRENİN VE UYGULAYIN

KENDİ BESTELERİNİZİ VE MÜZİKLERİNİZİ

KENDİNİZ YAPIN

EV STÜDYOSU KURMADAN KAYIT YAZILIMLARINI KULLANMAYA

TEMEL MÜZİK KONULARINDAN TEKNİK BİLGİLERE DAİR NE VARSA

AYRICA UYGULAMALARNIZDA KULLANACAĞINIZ

SAMPLE SES, LOOP VE REASON SES KİTAPLIĞINI BİR ARADA BULABİLECEĞİNİZ

MUHTEŞEM BİR İÇERİK

TAMAMI TÜRKÇE

GÖREREK VE DİNLEYEREK ÖĞRENİN

CUBASE EĞİTİM DVD

MÜZİK DERSLERİ EĞİTİM CD

SAMPLE DVD

REFILL DVD

Video eşliğinde sesli anlatım

Tamamen Türkçe içerik

Tüm özellikleri ayrıntılı anlatılmakta.

Yeni başlayan ve orta seviye kullanıcılar için
cubase02.jpg

CUBASE BİLGİSAYARLI MÜZİK ÜRETİMİNDE EN ÇOK KULLANILAN MÜZİK PRODÜKSİYON YAZILIMIDIR. ENDÜSTRİ STANDARTI HALİNE GELEN BU YAZILIM KÜÇÜK, ORTA VE BÜYÜK ÖLÇEKLİ STÜDYOLARIN YANISIRA EV STÜDYOLARI VE HER TÜRLÜ PROJE STÜDYOLARINDA KULLANILMAKTADIR. BU KADAR BAŞARILI VE AMATÖRDEN PROFESYONELE KADAR HİTAB EDEN VE BU AMAÇLA ÜRETİLMİŞ FARKLI VERSİYONLARA SAHİP BU PLATFORMU KULLANMAK MÜZİK ÜRETİMİNDE BENZERSİZ FAYDALAR VE KOLAYLIKLAR SAĞLAMAKTADIR.
cubase03.jpg

CUBASE EĞİTİM DVD CUBASE PROGRAMINI ÖĞRENMEK İSTEYEN YA DA KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN BAŞLANGIÇ VE ORTA DÜZEY KULLANICILARA HİTAB ETMEKTEDİR. RESİMDE YER ALAN VE BENZER ARAYÜZÜ İLE KULLANIMI KOLAY BİR EĞİTİM MATERYALİDİR. AYRICA MÜZİK PRODÜKSİYONUNDA EN SIK KULLANILAN BELLİ VST ENSTRÜMAN TANITIM VE KULLANIMLARININ YER ALDIĞI BU DVD İLE KISA ZAMANDA HEM PROGRAMI ÖĞRENEREK KENDİNİZİ GELİŞTİRECEK HEM DE SANAL ENSTRÜMAN DÜNYASINA HAKİM OLMA ÖZELLİĞİ KAZANACAKSINIZ. SADECE BİR DERS ÜCRETİ ÖDEYEREK HEMDE EVİNİZDEN ÇIKMADAN İLGİLİ VİDEOLAR YARDIMIYLA UZMAN BİR CUBASE KULLANICISI OLABİLİRSİNİZ.

TEK YAPMANIZ BU DVD’Yİ SATIN ALMAK, BİLGİSAYARINIZDA ÇALIŞTIRMAK VE ARKANIZA YASLANARAK VİDEO DERSLERİ İZLEMEK.

MÜZİK DERSLERİ EĞİTİM CD KULLANIMI KOLAY ARAYÜZÜ VE ZENGİN İÇERİĞİYLE TEMEL VE İLERİ DÜZEY KONULARDA BİLGİ VEREN AMATÖR VE YARI-PROFESYONEL MÜZİSYENLERE YÖNELİK HAZIRLANMIŞ BİR EĞİTİM MATERYALİDİR. TAMAMEN TÜRKÇE İÇERİK İLE SESLİ VE YAZILI DÖKÜMANLAR İLE DESTEKLENEREK TASARLANMIŞTIR. MERAK ETTİĞİNİZ VE ÖĞRENMEK İSTEDİĞİNİZ BİR ÇOK SORUNUN CEVABINI BU CD’DE BULACAKSINIZ. HEM MÜZİKAL BİLGİ HEMDE EV STÜDYOSU KURMAK İÇİN TEKNİK BİLGİ VE BECERİYE KAVUŞACAKSINIZ.

EV STÜDYOSU

Ev stüdyosu kurulum rehberi, temel donanım ve kavramlar, sistem ayarları,kayıt, miks ve benzer konularda anlaşılır bilgiler bulunmaktadır.

AKUSTİK VE SES FİZİĞİ

Sesin oluşumu ve iletimi, basit ve karmaşık sesler ve algılanması, çalgılar, çevrenin etkileri, müzik seslerinin algılanması ve müziğin algılanması Temel konularda sesli anlatım

MIDI

Midi mimari ve mesajları,eş güdüm ve midi yönetimi, midi aygıt ve sistemler, midi ve sistem denetimi vb konularda sesli anlatım

MÜZİK EĞİTİMİ

Nota bilgisi, perdeler ve aralıklar, diziler,

müzik türleri ve çalgılar vb konularda sesli anlatım

ARMONİYE GİRİŞ

Akorlar, akorlarda uyum, akor bağlanışları ve kadanslar,

doğuşkanlar, aralık, dizi ve tonalite vb konularda sesli anlatım

MÜZİK ÇALIŞMALARINIZDA KULLANABİLECEĞİNİZ DİJİTAL SES DÖNGÜLERİ (LOOP), SES EFEKTLERİ VE SAMPLE SES DOSYLARI İÇEREN BU DVD FARKLI TÜR MÜZİKAL İÇERİĞİ İLE İHTİYACINIZ OLAN BİR ÇOK SESE SAHİP OLMANIZI SAĞLAR. 4.5 GB İÇERİĞE SAHİP OLAN BU DVD BELLİ DÜZENE GÖRE KATEGORİZE EDİLMİŞ PROFESYONEL STÜDYO KALİTESİNDE İÇERİĞE SAHİPTİR.
cubase04.jpg

SES EFEKTLERİ

ÇEVRESEL, MAKİNE,SOKAK GÜRÜLTÜLERİ VE BENZER EFEKTLER İÇERİR.

LOOP

JAZZ,DANCE,HOUSE,TECHNO,HIPHOP,ELECTRONİC,POP,TÜRK MÜZİĞİ VE ORİENTAL MÜZİK TÜRLERİNDE SES LOOPLARI İÇERİR.

SAMPLE SES

BU KLASÖR AĞIRLI TÜRK SAZLARI YANISIRA BATI MÜZİĞİ SAMPLE SESLERİNE SAHİPTİR. BAĞLAMADAN,ZURNAYA, ARABİK DAVUL KİTİNDEN ROCK DAVUL KİTİNE, TABLADAN SİTARA BİRÇOK SES SAMPLE İÇERİR. SAMPLE DOSYALAR WAVE VE SOUNDFONT OLMAK ÜZERE İKİ FARKLI FORMATTA BULUNMAKTADIR.

SEÇME VE KALİTELİ SES SAMPLELARI, REX LOOP DOSYALARI VE DAVUL KİTLERİ İÇERİR.

TAM 3 DVD 1 CD

İHTİYACINIZ OLAN HERŞEY BURADA

ÖĞRENİN VE UYGULAYIN

KENDİ BESTELERİNİZİ VE MÜZİKLERİNİZİ KENDİNİZ YAPIN

SADECE 35 TL
İLGİLENENLER MESAJ ATABİLİRLER..TÜRKİYENİN HERYERİNE KARGO İLE TESLİM EDİLİR​

Cevap: Cubase eğitim seti türkçe anlatım & videolu eğitim dersleri

kardesım ben almayı dusunuyorum numaram 5398124428 cagrı atman yeter

Tabiki..istediğin zaman arayabilirsin

Numaramı özel mesaj ile gönderdim

0541 328 00 10 . Hocam ben eğitim videolarınızla ilgileniyorum. Bana bi çağrı atarsan dönerim

tesekkür ederim

Adan z ye tüm anlatımı varsa bende talibim reis

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 14 70.0%
  • Kararsızım

Oy: 6 30.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri