• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

cumbus bk5 turku fth

Tyros Fatih

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
cetinozben.wix.com
Enst.
Yok
merhaba arkadaslar major kısmına acle olrak yazdıgım rıtımle bı turku caldım karar ses basılı kaldı akor deıstınde rıtım gelmıyor cunku :) cozemedım record kısmını bı turlu saolsunlar yıne adam akıllı yardım etmıyorlar..

not:bk5 marka klavyem hala satlıktır almak ıstıyenler ırtıbat kurabılır...sygılar

Cevap: cumbus bk5 turku fth

eline sağlık çok güzel çalışma....

eyvallah roland bence cok daha mantıklı menulerle alet cıkarmalı cok sacma olayları yapmıs bu alette fade on of ve oktave dugmesını nasıl yapmamayı karar almıslar cok enteresan...

Üstadım çok güzel çalmışsın süpersin,ellerine sağlık acayip keyifliydi cümbüşü böyle duygulu dinlemek ...

Billur gibi ses valla nerden nereye geldi klavyeler keske kiymeti bilinse ama nerdeee
Eline Saglik Fatih cok guzel tavir vermissin zevkle dinledim...

Valla Fatih Hocam cümbüşü ağlatmışsınız. Tebrik ediyorum çok başarılısınız.

merhaba arkadaslar major kısmına acle olrak yazdıgım rıtımle bı turku caldım karar ses basılı kaldı akor deıstınde rıtım gelmıyor cunku :) cozemedım record kısmını bı turlu saolsunlar yıne adam akıllı yardım etmıyorlar..

not:bk5 marka klavyem hala satlıktır almak ıstıyenler ırtıbat kurabılır...sygılar
rolandda ritm kayıt her kanal için major minor yedili ayrı ayrı yazılır fakat sen sade majör yazıp minörde veya 7 lide degişiklik yapmayacaksan majörü minöre ve 7 liye kopyalaman lazım çok basit bir işlem.müsait bir zamanda klavyenin başında msn veya face den görüşelim record kısmı ile ilgili çözemediğin olaylarda seni aydınlatim.gw8 de böyle idi bk5 aldım bunun rec menüsüde gw8 ile hemen hemen aynı.menüyü çözdükten sonra basit gelir.
bulent96@msn.com face den ekle msn e fazla girmiyorum
bu arada çalışman çok güzel olmuş

tsk ederım dostlar hocam ekledım sızı memnun olurum yardım edersenız...gunaydın herkese