• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

D-Sound Kullanan Varmı

• Konbuyu başlatan asaing
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 9
  • Görülen : 2K

asaing

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
Selam Arkadaşlar Sahibindende İlanlara rastladım komple sistem taksit imkanı fln diye ama
hoparlörleri mikseri fln herşeyi D-Sound Ve Bu Kadar Hesaplı Olması Beni kuşkulandırdı acaba aranızda kullanan varmı nasıldır

Şimdiden teşekkürler...

Cevap: D-Sound Kullanan Varmı

Vallahi kardeşim kullanmış değilim fakat derin incelemelerim sonucunda şu kadarını söyleyeyim hoparlör üzerindeki WATT değerleri bence şişirme dilediği Wat ı yazmışlar PowerMikser lerine de çakma DYNACORD demişler bence buda tartışılır. Karar sizin kolay gelsin Saygılarımla,

Selam Arkadaşlar Sahibindende İlanlara rastladım komple sistem taksit imkanı fln diye ama
hoparlörleri mikseri fln herşeyi D-Sound Ve Bu Kadar Hesaplı Olması Beni kuşkulandırdı acaba aranızda kullanan varmı nasıldır

Şimdiden teşekkürler...

Konu çok eksik kalmış.Ne fiyatı belirtmişsiniz ne de bir link var.Bu şekilde sağlıklı değerlendirme yapamayız.

bilindik marka ve cihazları tercih edin bence

fena cihaz değiller ben telsiz microfonunu kullandım gayet yeteri iş görüyordu

Örneğin Burdan Bakabilirsiniz Fiyatlar gayet uygun fakat piyasadaki bilindik markalar uçuk fiyatlarda
Bir arkadaşımın sistemindeki kulelerde spekon hoparlör takılıydı gayette temiz ses veriyordu bilinmeyen markalara olan ön yargımı kırdı diyebilirim o yüzden internetteki fiyat bakımından uygun sistemleri gözden geçirmeye başladım ve bunlarla karşılaştım siz bilgili kardeşlerime danışmak istedim.

Cevaplarınız için hepinize çok teşekkürler :)

D-sound dediğin çin işi kalitesiz ürünler. Zamanında millete de samson sattılar RCFden Dynacord Elektrovoice den iyi diye. Şimdi adını bile bilmez çoğu kişi

ucuz fiyata kaliteli cihaz beklenmez..

merhaba kardes bende var cokta memnum yani isterseniz satabilrim

merhaba;
senin tesisattan beklentin ne?
açık havada mı kapalı alanda mı kullanacaksın ??