• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

DANTE Güncelleme yeni demolar...

Murat Koç

Moderator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
MEDELİ DANTE TR J - YAMAHA A2000
Evet arkadaşlar, bu gün güncellemeyi yüklettim ve bende yeni sesleri sizlere tanıtmak maksatlı kayıtlarımı aldım.....

Ekli dosyalar

• CURA.mp3
    489.7 KB · Görülen: 345
  • BAGLAMA2 ESIKALTI.mp3
    312.5 KB · Görülen: 313
  • AKORDION 2.mp3
    373.8 KB · Görülen: 321
  • TAR.mp3
    756.6 KB · Görülen: 318
  • UD KANUN.mp3
    486.8 KB · Görülen: 328
  • KLARNET1.mp3
    640.7 KB · Görülen: 308
  • MOST KLARNET.mp3
    704.4 KB · Görülen: 375
  • SAX.mp3
    1,009.3 KB · Görülen: 350
  • SYNTZURNA.mp3
    669.7 KB · Görülen: 334
  • TAMBUR.mp3
    602.7 KB · Görülen: 334
  • EDI ZURNA.mp3
    1.2 MB · Görülen: 360
Cevap: DANTE Güncelleme yeni demolar...

Murat eline sağlık.

Mümkünse keman ve elektroları da dinlemek isterdim...

Murat eline sağlık.

Mümkünse keman ve elektroları da dinlemek isterdim...

Abicim mesajını yeni gördüm en kısa zamanda onlarıda eklerim...

Hepsini tek, tek dinledim. Bir Anadolu çocuğu olduğunuz veya zihniyetiniz kesin. Bundan kıvanç duymalısınız. Anadolu veya ona yakın doğu müziklerine ve enstrümanlarına da aşne fişne olduğunuz besbelli. Neden? Anadolu tarzında çok mükemmelsiniz. Ama saksafon' lada çalınmaz dimi. Siz en iyisimi Anadoluya has enstrümanları kullanıp, geriye kalan batı tarzı enstrümanlarıda en azından Keşanlı Mustafa' ya, Türk müziğine has aletleride Nebil veya nis peten sadun nickli üyelere bırak. (İlk aklıma gelenler. Yoksa neleri var.) Genç kanınla hemen kızma ne olursun. Düğün salonlarındaki tebriklere aldanma. Herkes çöplüğünde öter. Her şeye rağmen süper olduğunuda inkar eden Allah' ından bulsun derim....

Hepsini tek, tek dinledim. Bir Anadolu çocuğu olduğunuz veya zihniyetiniz kesin. Bundan kıvanç duymalısınız. Anadolu veya ona yakın doğu müziklerine ve enstrümanlarına da aşne fişne olduğunuz besbelli. Neden? Anadolu tarzında çok mükemmelsiniz. Ama saksafon' lada çalınmaz dimi. Siz en iyisimi Anadoluya has enstrümanları kullanıp, geriye kalan batı tarzı enstrümanlarıda en azından Keşanlı Mustafa' ya, Türk müziğine has aletleride Nebil veya nis peten sadun nickli üyelere bırak. (İlk aklıma gelenler. Yoksa neleri var.) Genç kanınla hemen kızma ne olursun. Düğün salonlarındaki tebriklere aldanma. Herkes çöplüğünde öter. Her şeye rağmen süper olduğunuda inkar eden Allah' ından bulsun derim....

Değerlendirmeleriniz için teşekkür ederim; Anadolu müziğine veyahutta halk müziğine yatkın olmamın nedeni, aslen bağlamacı olmam ve bağlamadan mecburen klavyeye geçmemdir, çok doğru tespit. Yalnız benim batı müziği ile ilgili hiçbir iddam gerçekten yok, buna da kızmam mümkün değil zaten :) Burada bu demoları yayınlama amacım, yeni çıkan DANTE TR, ses güncellemelerindeki yeni seslerin özelliklerini göstermeye çalışmak. Müziği şu an sadece düğün salonlarında orgçu olarak çalışarak yapıyorum. Güncellemeler hazırlanırken, CAN abiden özellikle SAXAFON sesini biz kullanıcılar rica etmiştik, hemde editlenirken ben de yanındaydım, çünkü daha önceki saxafon sesi, tamamen doğal sample olduğundan, tuşa bastıktan bir süre sonra uzamıyor düşüyordu. Bu sesi Eski ROLAND klavyelerin saxafonlarına benzediği için istedik. Benim batı müziği ile yada slow parçalarla bile iddam gerçekten yok eksikliklerimi biliyorum. Bu arada BK5 ile ilgili mağduriyetinizi okudum. DANTE TR de bu olay Salim kardeşimiz tarafından video ile anlatıldı. Ipad e bağlama aparatının DANTE de orjinal olmasına gerek yok, 15 liraya alacağınız bir dönüştürücü ile orgu IPAD e bağlayıp çalabiliyorsunuz. Bir de alet sapıtmıyor. Bence dinlemelisiniz. Kimbilir belki sizide DANTE ci yapabiliriz. Bu arada bende maltepede oturuyorum. Güven düğün salonunda çalışıyorum. istediğiniz zaman gelip klavyeyi deneyebilirsiniz. Sevgi ve saygılarımla..

Murat KOÇ

eline sağlık murat abim

Güncel olsun....

Teşekkürlerr