• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dante TR 4 Yeni Performans

VolkanB

Altın
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha / Korg
Arkadaşlar slovlarda kullanabileceğiniz 2 performans, ayrıca 1 pop, 1 oyun performans paylaşıyorum. Düzgün çalışabilmesi için performansla birlikte sesleride user'a kopyalayın.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Dante TR 4 Yeni Performans

Volkan kardesim sesleri merakla denedim. Ellerine saglik oldukca soft bir tona sahip bir performans olmus. Dinlerken yormuyor umarim bu calismalarin devam eder. Paylasim gercekten yok denecek kadar az. Her kullanici ritim ve performanslarini paylaşsa buyuk bir havuza sahip olabiliriz. Kullanicilar paylasmiyosa Dantenin degerli personeli arada bir paylasim yaparsa seviniriz. Tesekkur ederim.

çok teşekkürler paylaşımın için allah razıolsun.dante tr için yapılan her paylaşım gelişmesine yardımcı olacaktır.

mrb virüs uyarısı veriyor

Volkan kardesim or700 v2 den konvert ritimleri de paylasabilirmisiniz. Biz egitim videosuna ragmen yeterli imkan ve bilgisayar bilgisine sahip olmadigimizdan sizin yaptiklariniza bir de biz ugrasmsk zorunda kalmasak cok iyi olur. Tesekkurler.

Şuan hazır olan bir çalışma mevcut değil fakat kısa süre içerisinde güncellemeler devam edecek.

Performanslar 4'e çıkarıldı ve Dante TR'nin sitesine upload edildi. Link:

Eline saglik hocam ozellikle oyun perfirmans slovda da guzel gidiyo. Yaylilarin hele cok guzel. Devamini bekleriz tesekkurler.

Eline saglik hocam ozellikle oyun perfirmans slovda da guzel gidiyo. Yaylilarin hele cok guzel. Devamini bekleriz tesekkurler.

Hocam o halk performansı, yani en son isimlendirirken yanlış bankı seçmişim ;)