• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dante tr ah geceler kısa demo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ramocan05

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
SLM: DANTE TR Orgumuz ile Yapılmış olan ah geceler demo.Youtube da demo mevcuttur.Link yenilendi.
( )

Cevap: Dante tr ah geceler kısa demo

Abi bu mp3 insanları kandırmayın....

Audio tuşuna basarsın direkt wave kayıt alır cihaz. Neden insanlar kandırılsın ki? Ortada çok ahım şahım bir performans yok, veya bu insanlar bu parçayı çalamayacak seviyedemi? Neden mp3 ihtiyacı duysunlar. Yapmayın lütfen mantıksız yorumlar.

çok vasat çok

Abi bu mp3 insanları kandırmayın....

intro ya mp3 diyorsun helal olsun sana bunu ben söylesem eyvallah ama sizler profosyenelsiniz biraz daha dikkatli dinleyin

Slm.Arkadaslar chazda sadece audıo ve mıdı kaydı vardır,kaydı yapan benım zaten yenı pop rıtımı ıle yaylıları denedım nasıl bır saund cıkar dıye fenada olmadı.Chazın audıo kaydı olması cok ıyı.Kamera cekecek kımse olmadıgı ıcın ılk once calıp kaydettım sonrada vıdeo cektım işi bilenler zaten anlar.Hayırlı günler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

elinize sağlık.ramazan bey izmir tarzı bir ritim yazarmısınız rica etsem? buralarda düğünlerde ağırlıklı kullanıyoruz.aletde sugar gordel ritim var izmir ritim yerine bu ritimle iş bitiriyoruz,buda biraz yumuşak kalıyor

Slm.Anladıgım kadarıyla taylan tarzı rıtım istiyorsunuz.Önümüzdeki ay yeni güncelleme ritimlerine ekleriz. Aletın 9 8 modern 3 olan versiyonuda taylan tarzıdır bilginiz olsun.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Slm.Anladıgım kadarıyla taylan tarzı rıtım istiyorsunuz.Önümüzdeki ay yeni güncelleme ritimlerine ekleriz. Aletın 9 8 modern 3 olan versiyonuda taylan tarzıdır bilginiz olsun.
üstadım,ilginize teşekkürederim.evet taylan veya erco tarzı,çalarken çatır çatır etsin.iyiçalışmalar dilerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...