• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dante tr demolar

Cevap: Dante tr demolar

Emeği geçenlerin ellerine sağlık.

lesli özelliği olması bence pek bişey ifade etmiyor ama genede klavyede güzel bir saund ve performans var. modülasyonu niye dikey yapmışlar anlamadım doğrusu. zamanla geliştirilirse korg a kafa tutacak bir org olacağa benziyor , tabi bu işten anlayan ustaların çabaları ve katkılarıyla. dante yi ben şu şartla alabilirim; biraz daha düzgün ve yakışıklı hale getirilerek üretirlerse eyvallah. o zamana kadar korg da takılmacaya devam.

lesli özelliği olması bence pek bişey ifade etmiyor ama genede klavyede güzel bir saund ve performans var. modülasyonu niye dikey yapmışlar anlamadım doğrusu. zamanla geliştirilirse korg a kafa tutacak bir org olacağa benziyor , tabi bu işten anlayan ustaların çabaları ve katkılarıyla. dante yi ben şu şartla alabilirim; biraz daha düzgün ve yakışıklı hale getirilerek üretirlerse eyvallah. o zamana kadar korg da takılmacaya devam.

Affınıza sığınıyorum hocam alet üzerinde oynama yapmak çok basit peki profosyenellik olayı ne olucak bence biraz da bizler bişey yapmalıyız sesler ritlmler herşey süper sadece editlemeliyiz inanın 0dan yazılıcak hiçbir ekslk yok

Yorumlarınızı bekliyorum

vala bu demolari kim yapmişsa eline sağlik cok güzel olmuş.. anca aletin saundu sesleri rtmleri falan ortaya cıkmış...

vala bu demolari kim yapmişsa eline sağlik cok güzel olmuş.. anca aletin saundu sesleri rtmleri falan ortaya cıkmış...

devran bildirici inan pa80 den başla alet kullanmamış biri ve solak danteyi ilk defa kullanıyo benim hoca ümit abi pa80 nini sattırıyorum ona

Bende or700 v3 vardi ritimler ayni ama dantenin soundu acik ara kendini belli ediyor....

çalanın eline sağlık klasik pa80 seslerine benziyor??

Sadece Elektro pa80 e ait 2 klavyeyi birbirine bağlamıştık waw kayıta oda girmiş yeni farkettim kusra bakmayın acemik

Bu akşam yeni demoları yüklüycem