• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

DANTE TR detaylı istanbul tanıtım videosu 23 dakika.

Cevap: DANTE TR detaylı istanbul tanıtım videosu 23 dakika.

güzel güzel ama şunu söylemeliyimki ritimler çok tiz geliyor baslar çok cansız herhalede yamaha kullandığımdan alışkanlık olmuş bass olmadan olmuyor yamaha orgları dışında orgun üstünden ne kadar bass veririsek verelim yamahanın bass tadını hiç bir org markası vermiyor bu böyle kanaatimce ne diyelim hayırlı olsun emeği geçen herkeze

Burak bey;

Tiz gelmesinin sebebi ortam kaydı olması ile alakalı. Direk canlı dinlendiğinde beni daha iyi anlayacaksınız. Birde Yamaha' nın soundundan daha iyi bir sound var alette..... Ritimler daha tok accler tane tane....

artvine ne zamAn gelir..

Ümit hocam, Ramazan bey bu hafta tekrar Türkiye turuna çıkacaktı, Artvine ne zaman geleceklerini burdan sorarız. Ritim konusunda yardımlarını ve önerilerini esirgemezsen sevinirim..

Yunus hocam,

Aletin eksi yanlarını sayayım, karşısına da nedenlerini yazayım....

1- Sample atılamıyor - Türkiye için Can bey ve ekibi tarafından Aletin içindeki romlara atıldı..

2- Pitcbend dik - Kasa dizaynı mecburen böyle ama kullanımı çok zevkli değişik bir pitcbend

3- Lesli Efeckti yok - Alete Manuel Lesli montajı yine Can BEY tarafından yapıldı, Efeckt menülerindeki leslilerden daha iyi olmuş.

4- Mikrofon bağlanamıyor - Bu fiyata bence normal

5- Mp3 e transpoze yapılamıyor - Alet transpoze yapamıyor ama, MP3 MİDİ WAVE dosyalarını aynı ekrandan ve usb den direk okuyor.

Alet çıkmadan detaylı bir şekide inceleyebilme imkanı buldum. Benim öngördüğüm eksileri bunlar, ama nedenleride var. Ancak uygun fiyata ve böylesine bir sounda sahip bir alete bu yazdığım eksiler gülde diken bile değildir hocam. Yunus hocam Ketrondan sonra sana ilaç gibi gelecektir bu alet. Saygı ve sevgilerimle....

Çok teşekkür ederim Aydınlattığınız için...Önemli bir eksiklikde göremedim ayrıca. Şimdi dahada kanım ısındı.

benimde aklıma gelen 1-2 soru var;
-acaba efectkler hakkında neler söyleyebilirsiniz.mesela bizler yamaha,korg efecktlerini biliyoruz ama medeli dsp efektleri nasıldır bilmiyoruz.Dantede dsp ler başarılımıdır bir yamaha ve korg gibi?bu konuda aydınlatırsanız sevinirim.
-Acaba manuel olarak ayarlanan lesli efektini mesela bir bağlama sesine verdikten sonra,aynı ayarla registrasyona kilitleyebiliyormuyuz?manuel ayarlama olduğundan bu soru geldi aklıma.

benimde aklıma gelen 1-2 soru var;
-acaba efectkler hakkında neler söyleyebilirsiniz.mesela bizler yamaha,korg efecktlerini biliyoruz ama medeli dsp efektleri nasıldır bilmiyoruz.Dantede dsp ler başarılımıdır bir yamaha ve korg gibi?bu konuda aydınlatırsanız sevinirim.
-Acaba manuel olarak ayarlanan lesli efektini mesela bir bağlama sesine verdikten sonra,aynı ayarla registrasyona kilitleyebiliyormuyuz?manuel ayarlama olduğundan bu soru geldi aklıma.

Efecktler bence başarılı, neden derseniz tanıtım esnasında Ramazan bey, Synt zurna sesini çaldı, birde aynı zurnaya efect vererek çaldı. Resmen M3 zurna olmuştu ve çok dolgun geliyordu kulağa. Birde lesli efektini Registasyona kilitleyebilirsin ve lesli efekti vermek istemediğin seslerede, bu efekti vermemesi için registasyona kitleyebilir, yanlışlıkla lesli efektine bassan bile, devreye girmeyek duruma getirebilirsin. Lesliyle ilgili detaylı anlatımın olduğu video kaydınıda yayınlayacağım. Orda daha geniş bilgi var.

Selam dostlar, ben sizler gibi bu işten ekmek yiyen biri değilim, arkadaşlarla genelde kendi aramızda çalıyoruz. Yamaha a2000 im var. Çok kısa inceleme şansı buldum bugün. Bence mükemmel olmuş. Benim seviyemde eksik bulamadım. Klavyem olmasa tereddütsüz alırdım. Sadece,"Break" tuşu göremedim. Var mı, yoksa ben mi kaçırdım?