• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

DANTE TR detaylı istanbul tanıtım videosu 23 dakika.

Cevap: DANTE TR detaylı istanbul tanıtım videosu 23 dakika.

murat hocam tanitimlarin icin cok tesekür ederim

bir sorum olacaktir medeli dante orgu medeli a 1000 aynisimidir yoksa 2 cesit org mu yapildi biri türkiye icin biride avrupa icin veyada icindeki türk ritimleri ve sesleri medeli a1000 de yokta sadece dante diye orgta mi var?

bilgi verebilirsen cok sevinirim
burda almanyada hic böyle medeli dante diye bir org yok ama medeli a1000 var

tesekürler

Görünümleri aynı fakat içi tamamen farklı(Donanım ve Yazılım) aletler.
Aletin Panel dizaynı , Ekranı ve Sound'u hoşumuza gitti ve Medeli Türkiye Distribütörü tamamen özel bir Model ürettirdi.Bunun için Çinlilerle ortak çalıştık.

can hocam cok tesekür ederim bilgileriniz icin

suana kadar gerekse sizin tanitiminiz gerekse degerli ustalarin tanitimi beni tatmin etmistir konu hakinda sizlere tesekür ederim

fikrimi sorarsaniz bir orgta veyada türk müzik dünyasinda suan gereken ritim ve seslerin orgtan mevcut oldugunu bir sekilde gördüm tabiki daha cok basindayiz orgu tanimak senelerimizi aliyor o sebeten dolayi simdiden bir not vermek henüz erken oldugunu düsünyorum tekrardan

tesekürler hocam

Moderatör tarafında düzenlendi:

bence süper bi alet geliyor.Zurna sesi de gerçekten çok güzel olmuş.İzmir de böyle bi tanıtım olacak mı izmirliler olarak biz de canlı dinlemek görmek isteriz

yamaha sizi satti sizde yamaha yi satin abi :) bu alet korg ve yamaha tekelini kirar piyasayi sallar sahsi dusencem

Pichbend düzeltilirse bu alet en kısa zamanda piyasaya oturur ve herkes alır

yamaha sizi satti sizde yamaha yi satin abi :) bu alet korg ve yamaha tekelini kirar piyasayi sallar sahsi dusencem

Bu neyi değiştirir?Geçmişte takılı kalındığı taktirde gelecek kurulamaz.;)
Yamaha ve Korg ve diğer markalar piyasada olduğu sürece ve piyasamıza uygun cihazlar ürettikleri sürece bu piyasa renkli kalır ve bol seçenek sunar.
Medeli Dante TR nereye gelirse gelsin diğer rakip markalarda satmalı ki rekabet ortamı kaliteyi daha da arttırsın.
Bu konuda ekip olarak hemfikiriz ve rakip hiç bir firmayı kötülememek temel kuralımızdır.
Yatırımsız iş yoktur ve büyük maliyetler ve özveri gerektiriyor.Bunu bütün firmalar yapıyor ve para kazanmayı da hak ediyorlar.Ayrıca,
herkes istediği klavyeyi alır.Bu saygı duyulması gereken bir durumdur.

Yamaha bunu zaten hep yapıyor.Zannediyormusunuz sadece bana yaptılar?
Bir çok olaylara şahit oldum ve bundan sonra onlara asla güvenmem ama Cihazları çok kaliteli ve piyasadaki yerini almayı hak ediyor.Umarım Piyasamız daha da renklenir ve herkes istediği klavyeyi beğenerek alır.

Tanıtımlar hızla sürüyor. İhşallah piyasada yer edinir ve daha gelişmiş model üretimi için moral verir.
Medeli firmasının da piyasamızı öğrenip yerleşince Can hoca ve ekibinine Yamaha'nın yaptığını yapacağını tahmin ediyorum... Yerli firma üretene kadar bu böyle gider....

Medeli de piyasamızı öğrenip yerleşince Can hoca ve ekibinine Yamaha'nın yaptığını yapacak...Bundan eminim....Keşke kendi firmalarımız yapabilse.....

Bugün Arçelik ve Vestel gibi üreticilerimiz sadece Türkiyeye üretim yapmak zorunda kalsaydılar.Çoktan top atarlardı.Bu firmalar bütün Dünyaya ihracat yaptıkları için ayakta durabiliyor.
Eğer Müzik piyasasına hizmet veren bir üretici sadece Türkiyeye üretim yaparsa Ar-Ge harcamasını bile geri tahsil edemez.Bu mümkün değil.
Ayrıca Cihaz üretmek için kurulması gereken tesis en az 7-8 Milyon Dolar yatırım gerektiriyor.Bunu biz araştırdık.Işte o zaman bütün Dünyaya mal da pazarlayabiliriz.

bizler bu tekeli ógrendik can hocamızın dediği gibi onlar bizim elimizi kolumuzu baglamadan biz baglamayi ogrendik artik korg gibi bazi firmalar belli mecralara para akacaksa her firmaya aksin herkez kazansin bunun bi carasi vardir illaki yadeyse olmaz çinliler de tek dusunce vardir global dünya zenginler degil sadece 2 tl yede flüt var 300 tl ye kolay kolay da satmazlar pazarlarini yeter ki pazar payı güvenilir olsun

Bu aletin eksi yanları ne..?