• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dante TR Güncellemem Yapıldı

SamedD

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Medeli DanteTR - Bağlama-Ney-Mızıka
Cihazım ilk sürümdeydi. Sağolsun Onur bey bugün planını değiştirerek bulunduğum ilçeye gelip tüm güncellemeleri yaptı. Bazı sorularım olacak. Ritimlere ots ayarı yaparken user dan ses seçemiyor muyuz? Yaptığımız değişiklikleri nasıl kaydediyoruz mesela sol üst tarafta iki tane pot var. ben bunlara farklı işlevler atıyorum fakat cihazı kapatıp açtığımda kayboluyor bunları nasıl kaydediyoruz?

Cevap: Dante TR Güncellemem Yapıldı

user sesleri sadece performanslarda kullanabiliyoruz. USER sesler O.T.S. 'ye bağlanmıyor.

diğer yandan programlanabilir knobların durumunu performansa kaydediyoprsunuz ve performans bankını da kaydetmeniz gerekiyor.

şöyle ki,

Store M1,m2,m3,m4,m5,m6 bunları doldurduktan sonra, BANK tuşuna basarak SAVE TO USER demeniz gerekmektedir.

Performansa

1) ses
2) ritim
3) programlanabilir knoblar
4) padler
kaydedilebilir.

Cevap: Dante TR Güncellemem Yapıldı

user sesleri sadece performanslarda kullanabiliyoruz. USER sesler O.T.S. 'ye bağlanmıyor.

diğer yandan programlanabilir knobların durumunu performansa kaydediyoprsunuz ve performans bankını da kaydetmeniz gerekiyor.

şöyle ki,

Store M1,m2,m3,m4,m5,m6 bunları doldurduktan sonra, BANK tuşuna basarak SAVE TO USER demeniz gerekmektedir.

Performansa

1) ses
2) ritim
3) programlanabilir knoblar
4) padler
kaydedilebilir.

Çok teşekkür ederim Salim hocam