• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dante TR güncellemesini yaptırdım

Murat Koç

Moderator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
MEDELİ DANTE TR J - YAMAHA A2000
Merhaba arkadaşlar, bu sabah Medeli merkezine (Unkapanı) giderek güncellemelerimizi yaptırdık. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler. Güncelleme yapmak isteyenler kargo yapmak zoruna gidenler, çok şeyler kaybediyorsunuz. Yeni klavye almak isteyip te, denemeyenler çok şey kaçırıyorsunuz. Burdan nekadar anlatsam boş oluyor, birde bazı satıcılar özellikle sizleri diğer markalara yönlendirebiliyor, aleti kasıtlı tanıtmıyor, yada tanıtamıyorlar, muhakkak deneyin yada başka bir dükkanda tanıtım isteyin. Bu alet artık parasının çok çok üstünde. 3-4 saattir orgun başındayım sample ses sayısı 70 olmuş dene babam dene. Klavyenin resmi tanıtımları youtube a konuldu bence onlarıda dinleyin, birde hala kafasında soru işaretleri olan dostlarıma, sesleri tanıtmak için kendim kayıtlarda aldım. Bunarı da burdan tek tek yükleyeceğim. Tüm emeği geçen üstadlara tekrar teşekkürler..

Murat KOÇ

Cevap: Dante TR güncellemesini yaptırdım

Birde şunu hatırlatmak istiyorum, şu an sıfır satılan aletler, güncellenmiş aletlerdir. Yeni alacak arkadaşlar tereddüt etmesin.

Klarnet seslerinden demo beklerim saygilar Savaş Elvan

[Klarnet seslerinden demo beklerim saygilar Savaş Elvan[/quote]

link burda Savaş hocam burdan dinleyebilirsiniz...

İstanbul içi elden götürerekde güncelleme yaptırabilirsiniz...