• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dante tr hakkında ????

canhayelmert3

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Dante Tr'yi ilk çıktığı anda aldım ve çok süper bir cihaz diyebilirim.Tabi kullanmasını bilene.
Sayın Dante Tr sorumlularına sormak istediğim bir kaç şey var.
Dante tr ve trakyamuzik sitelerinde yayınlanan tüm ritimler sesler ve güncellemeler çıktığı gün yüklemiş bulunmaktayım ve çok memnunum.

Sorum ŞU:
Yeni çıkacak olan yazılım neleri kapsıyor acaba çok merak ediyorum.
Ritimlerde ekleme ve seslerde ekleme gibi şeyler olacak mı yazılımdan çok bunu merak ediyorum aslında.
1. ve 2. ön yüklemeri gerçekleştirdim cihazıma.
Ritimler ve sesler zaten benim için yeterli tabi eksikleri var.Yavaş yavaş tamamlanacağını zannediyorum.

Bir dante tr kullanıcısı olarak gerçekten çok memnunum cihazdan.
Orgu her açtığımda repertuarıma yeni bir parça daha ekleyip user'a kaydetmenin keyfini yaşıyorum.Çünkü o kadar az yer kaplıyor'ki sty dosyaları sanırım milyonlarca eklenebilir gibime geliyor.
Çalışmalarınızın en iyi şekilde devamını dilerim.
Gerçekten merak ettiğim bir şey daha var.acaba dante tr hakkında daha eline almadan çalmadan kurcalamadan bir sürü kişi kötüde iyide yorum yaptılar.acaba şimdi kötü yorum yapanlar ne düşünüyor merak ediyorum.
Kimse demediki korg 3x ile kafa tutar diye niye karşılaştırıyorsunuz ben anlamadım.
Ben açıkcası hiçbirşeyle karşılaştırmadan gittim denedim sound'u hoşuma gitti.Satın aldım ve dükkanımda gecemi gündüzüme karıştırdım iyice ama orgu son tuşuna kadar son ayarlarına kadar çözdüm.ve eksikleride olmasına rağmen şu anda Canlı Müzik - Düğün kısaca her yerde her türlü işimi görüyor.Korg pa3x'i olupta çalamayan akor basamayan arkadaşlar tanıyorum maalesef burda cihazın suçu ne.3x'i konuşturamıyor kalkmış dante tr'nin kendi kendine konuşmasını bekliyor.
Lütfen yorum yapmadan önce cihazı kullanın günlerce haftalarca emek verin sonra yorum yapın.ben öyle yaptım ve çok memnunum.Dante Tr'ye çok teşekkür ediyorum.
İyi akşamlar Dilerim.Sorularımı cevaplarsanız çok teşekkür ederim.

Cevap: Dante tr hakkında ????

merhabalar müzikle amatör olarak ilgilenen biriyim dante tr alalı 1 hafta oldu. aklımda pa600 qt vardı. hatta trabzon da bir bayi ile anlaştım almaya gittim fakat bayi telefonda konuştuğumuz fiyattan biraz daha fazla isteyince vazgeçtim. netten dante tr sipariş verdim. cihazı evde hoby amaçlı kullanıyorum sesinin tok oluşu kullanım kolaylığı çok güzel. bu cihaz düğünde de kullanılır sahnede de kullanılır. bu cihazı diğer cihazlarla karşılaştırırken fiyat karşılaştırmasını unutmayalım. pa600qt 3500 tl bu cihaz 2000 tl ben 1500 tl kar ettiğimi düşünüyorum bu cihazı alacak arkadaşlar benim gibi cesaretli olsunlar ve peşin hükümlü davranmadan alsınlar. pişman olmazlar.

deliveli isimli arkadasim valla ne mutlu sana.genel itibari ile cogu arkadas doyumsuz.tyros5 alsam 1 ay sonra baslarim onun eksiklerini saymaya.valla imrenmemek elde degil sana.

Her cihazın muakak ekslikleri var onuda bizler çalarak tamamlıycaz hala g600 le program yapanları düşünerek elimizde 0 cihazların kıymetini bilmekte fayda var 8saat çalışan bekar bi işçi olsaydım yapıcam tek şey günde 8saatte org a zaman ayırmak olurdu