• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

DANTE TR JUNİOR Hakkında..

SAHİN19

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
YAMAHA A300TR
Merhabalar öncelikle forumda yeniyim altı aydır org çalıyorum öncesinde
elektro bağlama tecrubem var yavaştan tesisat ayarladim yaza düğünlere gitmeyi dusunuyorum elimdeki altı aydır org a300tr dir aslında bağlamayla birlikte guzel gidiyor ritimler gayet yeterli bulunduğum yore düğünleri icin. zurna sesinin aşırı kötü oyuncak gibiı ve pratik olmayisi tadini kaçırıyor tabi youtubede aradim ama bulamadim juniorun zurna sesleri halay ritimleri nasıldır bizim burda halaylar gümbür gümbür davul dümbelek olur istediğimi bunda bulabilirmiyim daha çok kullanan sesi bilen arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim iyi forumlar

Cevap: DANTE TR JUNİOR Hakkında..

Junior'da edizurna, do zurna, sol zurna, la zurna, düz zurna, synth zurna gibi birçok zurna var ve tonlar çok güzel. Cihazın hafızasında birçok halay ritmi var, ritimlerde güzel. Ayrıca üst modeli Dante TR'nin ritimlerinide program vasıtası ile Junior'a yüklemek mümkün. Yani seçenek çok, bablekanlar, graniler, 2/4 halaylar, elazığ, sivas vs. Cihaz sound'unu tesisata bağlandığı zaman gösteriyor. Daha detaylı bilgi isterseniz arayın yardımcı olurum 05304428276

Merhabalar öncelikle forumda yeniyim altı aydır org çalıyorum öncesinde
elektro bağlama tecrubem var yavaştan tesisat ayarladim yaza düğünlere gitmeyi dusunuyorum elimdeki altı aydır org a300tr dir aslında bağlamayla birlikte guzel gidiyor ritimler gayet yeterli bulunduğum yore düğünleri icin. zurna sesinin aşırı kötü oyuncak gibiı ve pratik olmayisi tadini kaçırıyor tabi youtubede aradim ama bulamadim juniorun zurna sesleri halay ritimleri nasıldır bizim burda halaylar gümbür gümbür davul dümbelek olur istediğimi bunda bulabilirmiyim daha çok kullanan sesi bilen arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim iyi forumlar

Merhaba kardeşim; Volkan çok güzel açıklamış, bende üstüne ekleme yapayım, alsana bir adette video zamanında yaptığımız bir demo.

Volkan beye ilgi alakası için çok teşekkür ederim..
Murat bey youtubedeki videolarınızı izledim gayet güzel tam işime yaradı zurna sesine hayran kaldım :)

Volkan beye ilgi alakası için çok teşekkür ederim..
Murat bey youtubedeki videolarınızı izledim gayet güzel tam işime yaradı zurna sesine hayran kaldım :)

Şahin kardeşim, bende Junioru, bağlama üzeri çalıyorum, Bu sebeple gözün kapalı alabilirsin.

Şahin kardeşim, bende Junioru, bağlama üzeri çalıyorum, Bu sebeple gözün kapalı alabilirsin.

Doğrudur kardeşim bugün bi müzik marketinde hem tr hem juniorun seslerini ve ritimlerini dinledim beklentilerimin ustunde a300tr bile bana güzel gelip yettigi icin böyle goruyoda olabilirm sonuc olarak ses ve ritimlerini cok begendim fiyat aldım dante tr 2400 junior ise 1360 dediler bende hem guncellemeler sample acisindan hemde dokunmatik ekran pratikliği ve USB ayrıcalığından dante tr de karar kıldım tesekkur ederim desteğiniz için..