• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dante Tr - Kendime Özel Paket

canhayelmert3

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok

Arkadaşlar İçinde Performance - Style ve Voice Klasörleri Var.
Bunların Hepsini Dante Tr'ye Yükleyiniz.
Sonra Dante Tr'ye Yüklediğiniz Performance'den İstediğinizi Seçip Kullanın.
Peki Ne Fark Var.
Hemen Söyleyeyim Arkadaşlar.
1-) Style Dosyasında Nacizane Bizim Buralarda Giden Genel Ritim Sıralaması Var.1'den 11'e Kadar Sıralanmış Faziyette.Aynı Zamanda Dante Tr İçin Çıkmış Tüm Ritimler Başında a harfi Konulmuş Şekilde İçinde Mevcut.Çünkü Rakamların Önüne Geçmemesi İçin.
2-) Voice Dosyasında Sadece Kendi Kullanmış Olduğum Sesler Mevcut Hepsi Büyük Harfle Yazılı.
3-) Performance Dosyasında HALAYLAR - KINALAR - OYUN HAVASI - ZEYBEKLER - SESLER 1 - SESLER 2 diye Performance Dosyaları Mevcut.Performance'deki Genel Olarak M1-M2-M3-M4-M5-M6 doldurmaya Çalıştım.Aynı Zamanda Çoğunun Pad'leride Dolu Arkadaşlar.

Bu Kendime Özel Paketteki Farklılık : >>> Performance'ye Eklenen Tüm Seslere Efekt Uygulanmıştır (Planet ve Pan Delay Efektleri)

Uzun Süredir Dante Tr İçin Herhangi birşey Paylaşılmıyordu.Umarım İşini Gören Arkadaşlarım Olur Bu Paketle.Çünkü Ben Bu Efektli Performansları Canlı Müzikte - Solist Arkasında Kısacası Müzikle olan heryerde Çok Rahat Kullanıyorum.

Eğer Elinde Dante Tr'yi Bir adım daha öteye götürebilecek Voice - Style - Performance Varsa Paylaşırsa Sevinirim.

Cevap: Dante Tr - Kendime Özel Paket

Çalışmanız ve paylaşımınız için teşekkür ederiz.

Keşke elimden fazlası gelse.Dante TR Kullanıcılarını Forum'umuza Davet Ediyoruz Paylaşımları için.

Eline sağlık abi yakında bende bir paylaşım yapacağım

Çetin80 kardeş yakın zamanda paylaşımını beklliyoruz

Hocam cihaz okumuyor seti dosya hatasi veriyor

Kral_hay Kardeş nasıl yükleme yaptığınızı paylaşırsanız size yön göstermeye çalışalım

Paylaşım için teşekkürler...

emeğinize sağlık...

güncel dursun

virüs var indirmeyin !

paylaşım icin teşekkürler