• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dante-TR Kullanım Sorunları / Çözümleri ..

• Konbuyu başlatan penguen
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 19
  • Görülen : 5K
Cevap: Dante-TR Kullanım Sorunları / Çözümleri ..

Modulasyon duğmesi bildiğim kadarıyla sadece titreme işlemi görüyordu

Slm.Evet sadece titreme işlemi görüyor,Arkadaşımız yanlış ifade etmiş anladığım kadarıyla.Ama tarife göre modilasyonu tarif ediyor.Umarım yardımcı olmuşuzdur arkadaşımıza.İyi günler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Slm:Modilation U kapatmışsınız.Hemen yardımcı olayım size.Chazın herhangibi bir ses seçme bölümüne girin ( örnek kanunu seçin ve gelen ekranda sol alt köşede EDİT Yazan yere girin orada MODİLATİON Yazan yerden 1 ile 4 arası ayarlayın bukadar.İyi günler.

Teşekkürler Ramazan Bey. Dediğiniz gibi yapınca oldu. Bir de ancak fırsat bulabildim yazılım güncellemelerini de yaparak siteden seri numarasını ilettim. Yeni güncellemeyi bekliyoruz.

Merhaba ben cihazı yeni aldım. auto acord bulamadım .Aslında chord bölüme girince full range diye birşey var ama düzgün çalışmıyor. acord otomatik ayarlanmıyor çoklu finger istiyor. birde acaba üstündeki versiyon sonmudur 1.4.0 (B) YAZIYOR birşey yüklemem gerekiyormuYardımcı olrmusunuz.

Slm.Dante tr nin adaptör girişinin yanında ( AUX IN ) Yazan yerden siteryo mikrafon kablosu ile giriş yaparak ses alabilirsiniz.

Merhaba ben cihazı yeni aldım. auto acord bulamadım .Aslında chord bölüme girince full range diye birşey var ama düzgün çalışmıyor. acord otomatik ayarlanmıyor çoklu finger istiyor. birde acaba üstündeki versiyon sonmudur 1.4.0 (B) YAZIYOR birşey yüklemem gerekiyormuYardımcı olrmusunuz.

Slm.Chazı nezaman aldınız?Aldığınız yere sorunuz güncelleme yaptınızmı diye.Yapmamışlarsa sitemizden güncellemeyi indirin ve videolu açıklamayı takip ederek yükleyin.Otomatik akor kullanmayın.Çünkü otomatik akor sizi tembelleştirir akor da geri kalmanızı sağlar.Otomatik akor doğru akor basmaz hicaz makamı çalarsanız akor kürdi gelecektir ve bu tamamen yanlış bir akordur.

Slm.Chazı nezaman aldınız?Aldığınız yere sorunuz güncelleme yaptınızmı diye.Yapmamışlarsa sitemizden güncellemeyi indirin ve videolu açıklamayı takip ederek yükleyin.Otomatik akor kullanmayın.Çünkü otomatik akor sizi tembelleştirir akor da geri kalmanızı sağlar.Otomatik akor doğru akor basmaz hicaz makamı çalarsanız akor kürdi gelecektir ve bu tamamen yanlış bir akordur.

Güncelleme yaptım. tşk.
Akor konusunda bu tarz bir orgta olması gereken bir özellik diye düşünüyorum. Arada kullanıyordum. Çokta işime yarıyordu zira şimdiye kadar a1000 0r700 bk-5 kullanan biri olarak bu alettede bunu bekliyorum açıkçası...

hocam klavye ye mikrafon taktığımızda ekran üzerinden ses verme şansımız varmı mikrafona?

hocam klavye ye mikrafon taktığımızda ekran üzerinden ses verme şansımız varmı mikrafona?

yok hocam sadece ses verir. Size tavsiyen 100 150tlye mikser almanız fazlasıyla işinizi görür

Ali hocam power mixer uygun is gorecek cihaz fiyatlari nedir

Güncelleme yaptım. tşk.
Akor konusunda bu tarz bir orgta olması gereken bir özellik diye düşünüyorum. Arada kullanıyordum. Çokta işime yarıyordu zira şimdiye kadar a1000 0r700 bk-5 kullanan biri olarak bu alettede bunu bekliyorum açıkçası...

Slm:Otomatik akor dante tr de yoktur.Başka bir konu olursa yardımcı olabilirim.İyi günler.