• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dante TR, midi klavye olarak kullanma;

• Konbuyu başlatan wetK
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 4
  • Görülen : 3K

wetK

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
MEDELİ DANTE TR
Herkese Selamlar, forumda çok yeniyim ve Medeli Dante TR almak üzereyim, ama en çok merak ettiğim konu Medeli Dante TR yi, herhangi bir DAW da (FL Studio, Ableton, Cubase vs.) midi klavye olarak kullanabilir miyim?
Ve ayrıca bu programlarda yazılan ve midi olarak kaydedilen ritim, altyapı veya loopları Medeli de üstüne çalmak üzere oynatabilir miyim?

Bi not ekleyeyim: Müzikle ilgileniyorum ama ORG olayına yeni gireceğim. Hobi amaçlı ev kullanımı için yani.

Yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkür ediyorum.

1) DanteTR 'yi tüm DAW programlarında midi klavye olarak kullanabilirsin.

2) Hazırladığın midiler 'in ses kaynağı DanteTR 'nin kütüphanesine aitse kullanabilirisn. Ama ses kaynağı olarak DAW üzerinde bi enstruman plugin ya da vst kullanmışsan bunu danteTR üzerinde sadece mp3 olarak oynataiblirsin. (Bu sadece danteTR'ye has bi şey değil, tüm klavyelerde bu böyledir)
3) ister hobi, ister sahne için her türlü işini görür...

Salim bey, ününüzü duymuştum ama şimdi daha iyi anladım.
Çok teşekkür ediyorum ilginize.

Ustadım sizinle telefon konuşmamız üzerine ipad e bağlamak için hemen ertesi gün Sağolsun değerli insan Utar müzik Serdar beyden bir dante tr aldım eve bir hevesle gidip bağlamak istedim ama bir türlü beceremedim videodakileri uyguladım ama videonun öncesinde herhangi bir ayar vss gereklimi İpad Air var bende üzerinde onlarca Daw program var hatta sizin videodaki Sampletank bile yüklü sizden ricam bu konuda bana destek veririmisiniz. Telefonla arayıp sizi rahatsız etmek istemedim. Eğerki siz ulaşmak isterseniz 0542 342 52 51 Tayfun mail adresim: tozturk@gmail.com Saygılar Teşekkürler..

Ustadım sizinle telefon konuşmamız üzerine ipad e bağlamak için hemen ertesi gün Sağolsun değerli insan Utar müzik Serdar beyden bir dante tr aldım eve bir hevesle gidip bağlamak istedim ama bir türlü beceremedim videodakileri uyguladım ama videonun öncesinde herhangi bir ayar vss gereklimi İpad Air var bende üzerinde onlarca Daw program var hatta sizin videodaki Sampletank bile yüklü sizden ricam bu konuda bana destek veririmisiniz. Telefonla arayıp sizi rahatsız etmek istemedim. Eğerki siz ulaşmak isterseniz 0542 342 52 51 Tayfun mail adresim: tozturk@gmail.com Saygılar Teşekkürler..
merhaba abi ben sana yardimci olurum problem yok mail adresim: ramrza@gmail.com