• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dante Tr mikrofon

kubilay15

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
medeli dante - kanun - sol klarnet
merhaba arkadaşlar ben dante tr ye mikrofon bağlamak istiyorum fakat mikrofona hiç bir şekilde müdahele etme şansımız, efekt verme şansımız yokmuş :( keşke olsaydı. Acaba hiç kullanan varmı (marka model vs ?) ses nası geliyor ?? bilgi verirseniz sevinirim...

Cevap: Dante Tr mikrofon

Sehnnıser e845 bağlıyorum tonda sıkıntı yok ufaj bi dek mikser almanız gerekiyor 200tl civarında

eger 200 tl verip mikser alacaksanız bence ikinci el ufak yollu birde ev için hoparlör alın ayaklı ses sistemleri gibi ve org ve mikrofonu miksere bağlayıp cıkısını ses sistemine verin... Acizane fikrim.

eger 200 tl verip mikser alacaksanız bence ikinci el ufak yollu birde ev için hoparlör alın ayaklı ses sistemleri gibi ve org ve mikrofonu miksere bağlayıp cıkısını ses sistemine verin... Acizane fikrim.

en iyisi ben direk eve bi tesisat alayım başka türlü olmicak :D :D

Slm.DANTE TR Modelimizde sterıo mikrafon kablosu olması şarttır.Bizim normalde kullandığımız mikrafonlar mono dur.Direk alete sterıo mıkrafon jakı ıle girerseniz, Her iki kolondan da ses alırsınız.Mono girerseniz sadece tek taraftan ses alırsınız.Ufak bir efekli mikser ile bu işi daha iyi çözebilirsiniz.Nasıl yapılacağını anlatayım size.Herhangibi bir miksere mikrafonunuzu girin ve power a çıkış aldığını yerden yanı out L out R Aynı anda çıkış yapın yanlız bu kablonun diyer ucu sterıo jaklı tek jak olması gerekiyor.Yani kablonun bir ucunda 2 ad mono jak diyer ucunda 1 tane sterıo jak olucak.mikserden çıkışı aldıktan sonra DANTE TR nin adaptör girişinin yanındaki inaux yazan yere sterıo kabloyu girin.Ve mikserin sesini açıp tonlayın bukadar.İyi günler.

Slm.DANTE TR Modelimizde sterıo mikrafon kablosu olması şarttır.Bizim normalde kullandığımız mikrafonlar mono dur.Direk alete sterıo mıkrafon jakı ıle girerseniz, Her iki kolondan da ses alırsınız.Mono girerseniz sadece tek taraftan ses alırsınız.Ufak bir efekli mikser ile bu işi daha iyi çözebilirsiniz.Nasıl yapılacağını anlatayım size.Herhangibi bir miksere mikrafonunuzu girin ve power a çıkış aldığını yerden yanı out L out R Aynı anda çıkış yapın yanlız bu kablonun diyer ucu sterıo jaklı tek jak olması gerekiyor.Yani kablonun bir ucunda 2 ad mono jak diyer ucunda 1 tane sterıo jak olucak.mikserden çıkışı aldıktan sonra DANTE TR nin adaptör girişinin yanındaki inaux yazan yere sterıo kabloyu girin.Ve mikserin sesini açıp tonlayın bukadar.İyi günler.

teşekkürler ramazan bey bizi her konuda aydınlatıyorsunuz. peki ben düğün için bi tesisat almak istesem siz ne önerirsiniz konu dışı oldu ama mesela mikser, amfi , 4 adet hoparlör..
birde mikseri amfili mi almak lazım yoksa amfi ayrı olursa daha iyi mi olur

Slm.Bir adet anfili mikser 2 ad 600 wat iyi kolon yeterli oluyor.ATAK EPSİLON 2 YADA 3 Tavsiyem.Kolonda eminens kabba 600 wat.

Slm.Bir adet anfili mikser 2 ad 600 wat iyi kolon yeterli oluyor.ATAK EPSİLON 2 YADA 3 Tavsiyem.Kolonda eminens kabba 600 wat.

abi önümüzdeki ay almayı düşünüyorum fakat en uygun nerelerden temin edebilirim. fiyatlar nasıl

kardeşim deck mikserler var behringer 8 kanal 200-250 civari bunlar nasıldır bilgin varmı yada bilgisi olan. birde bunun için nasıl bir hoparlör almam lazım ???