• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

dante-tr mp3 usbden okutma

fdcturkey

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Medeli Dante - Tr
merhabalar usb mp3leri attım ama menüden usb ye gelince görmüyor yardımcı olursanız sevinirim.

Cevap: dante-tr mp3 usbden okutma

benimde ilk mp3 leri görmüyordu yeniden cihazda formatla yada pc de fat 32 olarak formatla ben bu şekilde mp3 okutmuştum

Slm:Tekrardan usb ye formatın ve öyle deneyin,Olmazsa bizi arayın yardımcı olalım.RAMAZAN KAYNAK.05303409931.

usb yi cihazın üzerinde nasıl formatlarım

Slm:Chazın üstünde format atmayın.Pc nize yada laptop unuz varsa orda format atın.Sonuçta 32 formatı DANTE TR Tanıyor.Pc de format attıktan sonra usb nize mp3 atıp DANTE TR Nize takın.Yine okumazsa elinizdeki usb yi değiştirin başka bir usb kullanın.Birde şunu belirtin,Elinizdeki usb kaç gb.İyi günler.

Slm:Chazın üstünde format atmayın.Pc nize yada laptop unuz varsa orda format atın.Sonuçta 32 formatı DANTE TR Tanıyor.Pc de format attıktan sonra usb nize mp3 atıp DANTE TR Nize takın.Yine okumazsa elinizdeki usb yi değiştirin başka bir usb kullanın.Birde şunu belirtin,Elinizdeki usb kaç gb.İyi günler.

16 gb hocam

Slm:16 gb tı biraz geç okur.Oyüzden 16 gb olan iyi bir marka usb kullanın,ve format atmadan kullanmayın.Bendeki ( orj sandisk ) o yüzden bende bir sorun olmadı,Biraz diyerlerine nazaren pahalıdır ama hızlıdır sandisk.( NOT ):Ucuz usb lerden kullanmayın,Bazı chazlar bu usb leri okumayabilir.

Slm:16 gb tı biraz geç okur.Oyüzden 16 gb olan iyi bir marka usb kullanın,ve format atmadan kullanmayın.Bendeki ( orj sandisk ) o yüzden bende bir sorun olmadı,Biraz diyerlerine nazaren pahalıdır ama hızlıdır sandisk.( NOT ):Ucuz usb lerden kullanmayın,Bazı chazlar bu usb leri okumayabilir.

tamam hocam fat32 yapınca okudu usb yi daha yeni deneme şansım oldu bendeki usb de sandisk hocam sorun kalmadı tşkler ilginiz için

tamam hocam fat32 yapınca okudu usb yi daha yeni deneme şansım oldu bendeki usb de sandisk hocam sorun kalmadı tşkler ilginiz için

SLM.Baska bir sıkıntın olursa sorman yeterli.İyi günler.

Teşekkür ederiz ramazan bey kingston 16gb kullanıyorum