• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dante tr ocak ritim güncellemesi

ramocan05

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Slm.Ocak ayı ritimleri şimdilik 5 tane olarak yayınlanmaktadır.Pc den kaynaklanan bir durum nedeni ile diğer 5 ritim bir kaç gün sonra yayınlanacaktır.Dante tr sitemizde teknik bir sorun nedeni ile ritimleri bu siteden yayınlamamız gerekti.Oluşan aksaklıklardan dolayı siz değerli müzisyen arkadaşlardan özür dileriz.Bu ilahi 2-4 ve 10-8 ritimleri de eklenmiştir.İyi günler.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Dante tr ocak ritim güncellemesi

Teşekkürler, Ramazan hocam başarıların daim olsun. Hafta sonu programım var, yeni ritimleri denerim inşallah, tekrar eline sağlık..

selamaleykum hocam aksraaydan muhammed rıtım indiriyorum ama nedense arsıv halınde ınmıyor aceba sorun mu var bılemedım

selamaleykum hocam aksraaydan muhammed rıtım indiriyorum ama nedense arsıv halınde ınmıyor aceba sorun mu var bılemedım

Slm.Herhangibi sorun yok.İndiremezseniz bize ulaşın biz yardımcı oluruz.İyi günler.

Hocam ritmler her zamanki gibi şahane. Özellikle vahde mix süper... Elinize sağlık.

Hocam ritmler her zamanki gibi şahane. Özellikle vahde mix süper... Elinize sağlık.

Slm.Herşey sizler için rahat ve dolu dolu ritimlerle program yapın diye sizlere bu hizmeti hiç bir karşılık beklemeden ve seve seve yapıyoruz.İyi günler.

Akşam ritimleri denedim, Ramazanı gerçekten hepside birbirinden güzel. Roman ritmi dehşet olmuş. İlahi 10/8 ritmi ile normal türkü çaldım ama, süper oturuyor. Eline emeğine sağlık...

özellikle roman cok hoş.

Ocak Ayı Ritimleri DanteTR Resmi Web sitesine eklenmiştir.

Yeni 3 Adet daha ritim ilave edilmiştir.

Ocak Ayı Ritimleri DanteTR Resmi Web sitesine eklenmiştir.

Yeni 3 Adet daha ritim ilave edilmiştir.

Çok teşekkürler Salim, birde ufak bir istek, Dante' ci olmaya aday, bir abimizden. Bir fırtına rtimini yazabilir misiniz? Hafta sonu Beyaz giyme ritmi olduğunu keşfederek ufak bir tanıtım yaptım, kendisi de bunu rica etti yazalabilirseniz bizi mutlu edersiniz.