• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

DANTE TR PAYLAŞIM SAYFASI

• Konbuyu başlatan rbto
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 2
  • Görülen : 2K

rbto

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
klarnet
TÜM MESLEKTAŞLARA SELAMLAR OLSUN BU KONUYA TÜM DANTE TR KULLANICILARININ ÖNEM GÖSTERMESİNİ RİCA EDİYORUM BENDE BİR DANTE TR KULLANICISIYIM DANTE TR İÇİN HERHANGİ BİR GÜNCELLEME YADA RİTİM YAZIP ATMA YADA HAKKINDA BİLİNEN GİZLİ ÖZELLİKLER HİÇ BİR PAYLAŞIM YOK BU GÜN YAPMAMIZ Gereken İSE ELİMİZDEKİ ALETE ÇABA HARCAYIP Yaptığımız BULDUĞUMUZ TÜM yenilikleri BU SAYFADAN PAYLAŞARAK BİR BİRİMİZE DESTEK OLMAMIZ GEREK YENİ OLUŞTURULAN BİR ritim YADA SES YADA HERHANGİ BİR ÖZELLİĞİ HEMEN BURADA PAYLAŞALIM BAZILARI Şunu diyebilir NEDEN UĞRAŞIYIM BURAYA ATMAKLA BEN KENDİME YETECEK kadarı ZATEN YAPTIM kullanıyorum diyebilir ELİMİZDEKİ ALET NE KADAR ÇOK MUHABBET KONUSU OLUR ARKASINDA NE KADAR ÇOK DURAN OLURSA O KADARDA DEĞERİ OLUR MESELA BU ALET YAMAHA A2000 SEVİYESİNDE BİRALET HATTA FAZLALIK OLARAK MP3 OKUYOR VE DOKUNMATİK EKRAN PA800 DE OLMAYAN RENKLİ EKRAN VAR ALETİMİZDE DANTE TR Yİ KULLANAN ARKADAŞLAR BU SAYFADAN PAYLAŞIM YAPARAK VARLIĞINIZI BELİRTMENİZ DEMEK BU ALETİN İYİ OLDUĞUNU DEĞERLİ OLDUĞUNUCUNU BELİRTMEKTİR O ZAMAN EMO USB DERKİ BU ALETİN ÜSTÜNE BU KADAR DÜŞEN VARSA BEN BUNA BİR EMO USB YAPIYIM DİYECEK BİRİLERİ SET YAPACAK İLGİSİZ KALMAYALIM YORUMLARA ALETİMİZİN DAHADA GELİŞMESİNİ İSTİYORUM YAZMANIZ BİLE YETERLİ VE AYRICA BENDE BURADAN ÇALIŞMARIMI PAYLAŞACAGIM İLGİSİZ KALMAYALIM BİRBİRİMİZİN SORULARI OLURSA CEVAPLAYALIM BEN BİLDİĞİM KADARİNA CEVAP VERİRİM HEMEN

Son düzenleme:
Merhabalar. Ben de bir kaç ay önce dante tr v2 aldım. Amatör, ev içi kullanıcısıyım. Mükemmel bir alet.
Ben genelde türk müziklerini remixleyerek çalmayı seviyorum. Bunun için dubstep ya da trap diyeceğimiz tarzda ritim altyapısı olan arkadaşlarımız var mı? Bu ritimleri paylaşabilirler mi?

Epeyce süredir bende takip ediyorum fakat yeni çalışmalara imza atan olmadı maalesef gerçek ten fiyatına kıyasla çok güzel bir klavye fakat paylaşım yok denecek kadar az sanırım