• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dante tr tokat elliği

ramocan05

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Slm:dante tr de çalınma Tokat elliği.

Ekli dosyalar

• TOKAT ELLİĞİ.mp3
    4 MB · Görülen: 380
Cevap: Dante tr tokat elliği

On numara olmuş hocam en yakin zamanda bnde dante ailesine katilcam insallah

Elinize sağlık hocam

ramazan bey :
size zahmet olacak aynı ritim ve elektro bağlama ile topal ı çalabilirmisiniz...

ankarada pan müzikte ırgu ınceledım.sesler zayıf geldı.ama ramazan kardeşim o.s. falan yuklerse belki sesler toklaşır.

ankarada pan müzikte ırgu ınceledım.sesler zayıf geldı.ama ramazan kardeşim o.s. falan yuklerse belki sesler toklaşır.

Slm.Sesler normalde güzel.Sadece yanlış tanıtım olmuştur.Ekolayzer ayarları cok önemli.Lakin aleti benden canlı dinlemeni çok isterdim.Ama malesef çok uzaksınız benden.Ama bu ince davranışın için size çok teşekkür ediyorum.İyi günler.

abi birde tokat sarması eklermisin tsklerr....

abi birde tokat sarması eklermisin tsklerr....

Slm:Tokat sarmasınıda eklerim.Salı gününden itibaren istek demolar yapılmaya başlanacaktır.NOT:İstanbul da müzisyen akraba veya tanıdık biri varsa pazartesi günü öğlen 12:00...15:00...Arası Dante tr tanıtımı olacaktır canlı canlı dinleyebilirler ve size arkadaşlarınız ön bilgi verebilirler.İyi günler.UNKAPANI İMÇ BLOKLARI 6.BLOK NO 6431.Otobüs durağının hemen arkası. ( MEDELİ DANTE )