• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dante Tr - TR Pop > Edit

• Konbuyu başlatan VolkanB
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 5
  • Görülen : 2K

VolkanB

Altın
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha / Korg
Dante Tr'de preset olarak bulunan TR Pop ritmini ufaktan editledim, elimden geldiğince. Belirgin olarak 1. ve 3. varyasyonlar editlidir. Umarım birilerinin işine yarar.

Ekli dosyalar

• @TR Pop@.rar
    6.5 KB · Görülen: 199
Cevap: Dante Tr - TR Pop > Edit

Slm volkan by.Rıtmın cok guzel olmus elıne sağlık.Çalışma ve ritimlerinin devamını dilerim ve teşekkürlerimi sunurım.

Ramazan bey, elimden geldiğince ve vakit buldukça en azından işe yarar editler yapmaya çalışacağım.

Eline saglik arkadasim basarilarin daim olsun.

SLM:Arkadaşlar Volkan kardeşim bizi elinden geldiğince desteklemeye çalışıyor,Ve diyer DANTE TR Kullanan profosyonel müzisyen arkadaşlarımdanda bu desteği bekliyorum.Nedenmi bu chaz türkiye için fabrika çıkışlı ilk türk yazaılımlı bir alet.Medeli dante tr orgumuza sahip çıkalım ve DANTE TR Yi hiç bir aletle kıyaslamadan dante tr olarak bu aleti türkiyenin kullanabileceği duruma getirelim.Para kazanmak çok zor harcamak 5 dk.İlerleyen günlerde yeni gelecek olan güncelleme ile alet bambaşka bir alet olacak.Biz elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.Ritim desteği sonuna kadar veriyoruz ve vermeye devam edicez.Sizden ricam istenilen ritimleri MP3 Olarak siteye koyup bize iletip bunların yazılmasına katkıda bulunmanızdır.Her ay ücretsiz ritim desteğimiz var.Bize yöre ritimlerini duyurun yeter. Hayırlı günler.

Birçok alette zor bulunuan ritim layık değilsin adlı türkünün ritmi