• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

dante tr xt almayı planlıyorum yardım

• Konbuyu başlatan goko123
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 5
  • Görülen : 2K

goko123

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
merhaba arkadaşlar dante tr almayı düşünüyorum alete destek varmıdır ayrıca bu destek ne zaman kesilecek geleceği olan bir alet mi bilgi verir misiniz

Cevap: dante tr xt almayı planlıyorum yardım

Bence görmeden, denemeden çalmadan alma sonra şu şöyle bu böyle deme herkes elbet te ki kendince yorum yapar lakin orgu sen kullanacaksın içine sinmez ise altın kaplama da olsa rahat etmezsin. Bana süper gelen seni açmaya bilir. Bende de Yamaha OR 700 var OR 700 ler 3 - 4 kez modifiye gördü lakin genede PA 600 Karşısında ne Or 700 nede A2000 tutunamadı şimdi siz set demişsiniz sadece set ile de org gönlünüzce olmaz. DANTE TR hafiftir fazlaca yer kaplamaz lakin eksiği yok mu ? çok Kolay gelsin, Saygılarımla,

DanteTR'ye destek evet var ve devam ediyor...

gerekli paylaşımlar adresinden yapılmakta.

DanteTR kullanıcılarının paylaşım yaptığı, tartışma ortamı olan facebook sayfası da budur :

Mesai Saatleri içerisinde ulaşabileceğin telefonlu destek hattı da bulunmaktadır.

Merak ettiğin konular varsa da buradan ya da verdiğim facebook linkinden bana ulaşabilirsin...

peki pa500 tr mi bumu desem bilgilendirir misiniz

500- ile dante arasında kesinlikle dante %100 en azından artısı çok 500e göre

tamam teşekkür ederim hepinize