• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

dante tr ye nasıl koma verilir

• Konbuyu başlatan doklom
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 5
  • Görülen : 3K

doklom

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
medeli dante tr
korg ta sadece notaları seçiyorduk dante de scala tüne de abc diye hafler var bu notalara nasıl koma veriliyor değerleri hangi kararı neye göre ayarlanıyor misal re karar kaça ayarlıyoruz

Cevap: dante tr ye nasıl koma verilir

Cihaz verisyonu eğer 1.7.0 ise,
Ana Ekranda Scale Tune bölmünüe giriyorsunuz,
Ekranın üstünde USEKeybd butonuna basılı tutarak, korgtak igibi klavyenin üzerinde koma vermek isteidğiniz tuşlara basıyorsuuz (Ekranda -50 değerleri görülecektir)

Koma verme işlemi bittikten sonra UseKeybd butonunun sağında kalan Gri açma kapama düğmesini kırmızı yapıyorsunuz bu kadar.

teşekküler salim usta

Salim hocam usera scale bolumune komalari kaydetmek istiyirum ama degerleri tam tutturamadim. mi karar uzeri huzzam, segah koma degerlerini verebilir misin. At Kadehi Elinden ve Izmirin Kavak larinda istedigim tonu bulamadim bir turlu. Aslinda tum makamlari klavye uzerinden mi karar koma degerlerini yazsan cok mukemmel olur. Tsk ederim.

Salim hocam usera scale bolumune komalari kaydetmek istiyirum ama degerleri tam tutturamadim. mi karar uzeri huzzam, segah koma degerlerini verebilir misin. At Kadehi Elinden ve Izmirin Kavak larinda istedigim tonu bulamadim bir turlu. Aslinda tum makamlari klavye uzerinden mi karar koma degerlerini yazsan cok mukemmel olur. Tsk ederim.

mi üzeri için : E [-25] - A [-50] dener misiniz...

Tesekkur ederim Salim hocam huzzami hallettik ama segahi yapamadim. Onun komalari benzese de fakli. Izmirin Kavaklari gibi sarkilar segah. Ozellikle Ben Seni Unutmak Icin Sevmedim sarkisinin san bolumunde cok siritiyor. Mi karardan Segah koma tavsiyenize ihtiyacim var.