• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dante tr yıldız tılbe

ramocan05

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Slm:dante tr yıldız tılbe.Dante tr ( 6/8 pop ) orjinal ritimi ile yapıldı.

Ekli dosyalar

• YILDIZ TILBE.mp3
    1.5 MB · Görülen: 384
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Dante tr yıldız tılbe

80 li yılların unutulmayan saundu. Güzel ...

elinize saglık hocam süper

Slm:Her ay sesler ve ritimler sizlere hediye ediyoruz.Aleti aldığınız zaman her konuda bizi arayıp yardım alabilirsiniz.Chazı almamak için herhangibi bir neden yoktur.Merak ettiğiniz sormak istediğiniz bişey olursa beni arayabilirsiniz.Medeli teknik danışman,MADALİ DANTE TR RAMAZAN KAYNAK:0530 340 9931.İyi günler.

ramazan bey amasya ve tokat yöresi oyun havaları bekliyoruz boş bi zamanınızda acelesi yoktur. saygılarımla

ramazan bey amasya ve tokat yöresi oyun havaları bekliyoruz boş bi zamanınızda acelesi yoktur. saygılarımla

Slm.Haftaya demolar yapmaya devam edeceğim,Sizinde isteğinizi yapar siteye atarım ok.

Slm.Haftaya demolar yapmaya devam edeceğim,Sizinde isteğinizi yapar siteye atarım ok.
çok teşekkür ederim inşallah amsyaya da bayilik vereceğiz dün bi abimiz geldi bayilik için şartları sordular sizin numaranızı ve kendi numaramı verdim

çok teşekkür ederim inşallah amsyaya da bayilik vereceğiz dün bi abimiz geldi bayilik için şartları sordular sizin numaranızı ve kendi numaramı verdim

Slm:Bayilik konusunda, bizi arayarak bilgi alabirsiniz.