• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

DanteTR Cubase Ritim Yazma Temelleri Serisi

Cevap: DanteTR Cubase Ritim Yazma Temelleri Bölüm 1

3. Videoya bilgisayarım dayanamadı :)

şaka şaka... :D

bilgisayarım ile ilgili teknik bi sıkıntı çekiyorum. RENDER işlemleri olması gerekenden uzun sürüyor. Hatta tamamlanamayıp program patlıyor.

Yeni bileşenler aldım. onların montajı, bilgisayar formatı,programların kurulumu vs... yeni videoları 1-2 gün geciktirecek.

Saglik olsun hocam bizde ilk iki videodaki islemleri pekistiririz. Konuyu guncel tutmaya calisiyorum. Sanada kolay gelsin...

konu güncel...... vede önemli

3. bölüm de yayınlanmıştır.

Cevap: DanteTR Cubase Ritim Yazma Temelleri Serisi

salim hocam çok teşekkürler .bu gün konuyu güncelleyecektim. sen benden önce davrandın.eline sağlık. bu gün ders calışma günü oldu artık.getirin cubase i getirin bk 5 i bağlansın birbirine, yazılsın ritimler :)

Bu da 4. Bölüm

güzel bir paylaşım olmuş.bu aleti yakından inceledim,düşüncemi aha buraya yazıyorum,bu alet piyasayı yeniden şekillendirecek!bekleyin görün!benbukadar pratik ve temiz ses üreten alet görmedim.bu fiyata?!

salım bey ıyı calısmalar dılerım
verdıgınız emek takdıre şayan . danteyı vıdeolarda dınlemek hakıkaten hos profesyonel bı elden canlı dınlemek hakıkaten guzel olur
fırsat buldujça frt ye gelıyorum ama ne senı nede danteyı yakalamak nasıp olmadı inşaallah bıgun dınlerız
ıyı çalışmalar dilerim esen kaılın

Beni ve Danteyi alt katta görebilirsin abicim. Sen geldiğinde beni sor ben çıkarım yukarı.

Günümün büyük bir kısmı teknik serviste geçiyor.

Beklerim....

bilgiler tazelensin