• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

DanteTR Entegrasyon Final

Cevap: DanteTR Entegrasyon Final

güzel emek kokusu var gibi hayırlısı olsun kaval havasıda oturmuş :)

güncel kalsın

Bir zamanlar medeli mc3a diye bir org vardı , kim derdiki zaman gelecek medeli , düğün derneklerde çalınacak:) Bence şu medeli yazan yerlere yeni bir marka bulup yapıştırsın herkez , ben bir tane buldum:
""" T O R G """
T:Türk
ORG: bildiğiniz Org:D
aynı Tsutomi Katoh un " K" si ve org: KORG gibi ammada tutar haa.:rolleyes:

Moderatör tarafında düzenlendi:

Emeginize saglik.verdiginiz emekler karsiligini bulur inşallah.
Yapmış oldugunuz ortak işbirliği ve calismalariniz bence cok güzel bir fikir.
birileri ile istediginizi yapabilme adina sorunlar yaşayıp böyle karar verdiniz sanirim.
hayırlısı olsun

Bir zamanlar medeli mc3a diye bir org vardı , kim derdiki zaman gelecek medeli , düğün derneklerde çalınacak:) Bence şu medeli yazan yerlere yeni bir marka bulup yapıştırsın herkez , ben bir tane buldum:
""" T O R G """
T:Türk
ORG: bildiğiniz Org:D
aynı Tsutomi Katoh un " K" si ve org: KORG gibi ammada tutar haa.:rolleyes:

Tork değil, "Gork" daha güzel olurdu .Sadece K ve G yer değişti. :)

SLM:Arkadaşlar...DANTE TR nin tanıtımı için şu anda il il canlı performans ile sizlere tanıtımını yapıyoruz.Dinleyen gören ve cihazı kontrol eden arkadaşlar dan hiç birisi olumsuz birşey söylemedi.Her alette olduğu gibi ilk çıktığı zamanlar yöresel ritim yazılımları tabiki eksik olabilir.Bu yazılımlar için kişilerin tespiti yapılıyor ve il il köy köy ritim yazımlarına başlanıyor.Alet çıktığı zaman ritim yönünden ve ses yazılım bölümünden şikayetler oldukça azalacaktır.Sizlerden ricam yazılımlarda bize elinizden geldiği kadar yardım.Türkiyede ilk ve tek olan fabrikasyon olarak TR olarak üretilen bu cihaza destek olmanızı rica ediyorum.Bu cihaz size geleceğin bir teminatıdır.MEDELİ nin TÜRKİYE DİSTRİBİTÖRÜ OLAN TUNCAY bey'e müzisyenlerin adına teşekkür eder başarılarının devamını diler ve yazılımını yapan SALİM VE BEN RAMAZAN Tüm müzisyen arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunarım.İyi günler.

Moderatör tarafında düzenlendi: