• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

DanteTR Entegrasyon Final

Cevap: DanteTR Entegrasyon Final

Uygun fiyatlı olur da inşallah sıfırının aynı bazen sıfırından fazla istenen 2.el boyalı haşat orgları almaktan kurtuluruz. 1.500 2000 arası uygun bir fiyat olur diye düşünüyorum. Mükemmel bir profesyonel org düşünmüyorum zaten. İçinde her türden tr ritimleri olsun pratik olsun saundları iyi olsun yeter diye düşünüyorum. Fiyatını da açıklarsanız çok sevinirim.

Uygun fiyatlı olur da inşallah sıfırının aynı bazen sıfırından fazla istenen 2.el boyalı haşat orgları almaktan kurtuluruz. 1.500 2000 arası uygun bir fiyat olur diye düşünüyorum. Mükemmel bir profesyonel org düşünmüyorum zaten. İçinde her türden tr ritimleri olsun pratik olsun saundları iyi olsun yeter diye düşünüyorum. Fiyatını da açıklarsanız çok sevinirim.

Hedeflenen de zaten uygun fiyatlarda olması

Dikkatimi çeken bir şey var.Video da göremedim ama.Bu orgda çalarken Korg serilerinde olduğu gibi STS olayı varmı yani anında ses değiştirme olayı mevcutmu.Varsa Kaç tane STS mevcut.Yani her ritme kaç tane STS atayabiliyoruz.

Korgtaki STS, bu alette OTS'ye denk gleiyor. Her ritim için 4 ots var.

bu saatten sonra rolandın da korgunda işi zor.iyide oluyor diğer firmaların birşeyler yapması.artık kaz gibi yolunma ve saf yerine koyulma dönemleri yavaş yavaş kapanır...helal medeliye

hocam yapılacak tekşey kullanıcıya açık 256mb hafıza bide sağ sol joistik inanın başka bişey istemiyoruz.

bu ritim or700 de vardı :) aynısı

Guzel kardesım.