• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

DanteTr Hayatı Tesbih ritim intro

Cevap: DanteTr Hayatı Tesbih ritim intro

Valla abi org çalmayı bilmememe rağmen ben bile merakla bekliyorum bu aleti :)

hayırlısı olur inşallah :)

bu org tutar emin olun yalnız ileriki projede piçbend tekerlek olmasa iyi olur

bu org tutar emin olun yalnız ileriki projede piçbend tekerlek olmasa iyi olur
Cok dogru soyluyorsun.benimde dikkatimi cekti.ama olsun en azindan saglam bir giris oldu piyasaya diye dusunuyorum.bildik markalarin insanlari kaz gibi yolma donemi sona erecek gibi gorunuyor

SLM:Arkadaşlar.Chaz fiyatına göre çok iyi bir performans sağlıyor.Daha önce dediğim gibi SAUND önde olmak üzere ritim ve sesler umduğumuzun çok çok üzerinde oldu.Tabiki biz hiç bir chazla yarış yapmıyoruz.Diyer markalarda çok güzel aletler. AMA DANTE TR HEM FİYATI HEMDE YETENEKLERİ İLE Kendi sınıfında çok iyi olacağının ve geleceğini siz değerli müzisyen arkadaşlarıma sunuyor.KISACA ALETİN ÖZELLİKLERİNİ TEKRARLARSAK İYİ OLUR DİYE DÜŞÜNÜYORUM:1:CHAZ 25 SANİYEDE AÇILIYOR...2:EKRAN LCD OLMAKLA BERABER HEM TIRNAK HEM EL TEMASLA ÇALIŞMAKTA OLUP 7 İNÇTİR GÜNEŞTEN VE YÜKSEK IŞIKTAN ETKİLENMEYEN BİR ÖZELLİĞE SAHİPTİR...3:RİTİM YAZAMA VE YAZILI OLANI DÜZENLEME VAR...4:16 KANAL ŞARKI YAZMA VE BUNU AUDİO OLARAK USB YE ATMA VAR...5:MP3 WAWE VE AUDİO ÇALMA VAR...6:ÖZEL YAPIM LESLİ VAR...7:3 SES AYNI ANDA BİNDİRME VAR...8:MIDI ÇIKIŞ VE USB BAĞLANTI ÇIKIŞ VAR...9:BİLGİSAYARDA RİTİM YAZILIMI VE ÖZEL PROGRAMI VAR VE BU PROGRAM HERKESE VERİLECEK...10:HERKESE HAYIRLI OLSUN...

Moderatör tarafında düzenlendi:

valla çok tatlı geliyo ritim ve sesler...hayırlı olsun müzik camiasına...:)))

bİch bender tam istediğim gibi Sırf bu bich beder yüzünden a2000 almaktan caydım

hocam tuşe kalitesi nasıl ?

alette yok yok hayırlı olsun tüm müzisyen kardeşlere ayrıca emeği gecen herkese tesekkürler.