• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

danteTR Kendin Pişir Kendin Yeme Bölümü :D

Dr.Salim

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
-
Merhaba arkadaşlar...

DanteTR Kendin Pişir Kendin Yeme bölümü nü açmamın sebebi, cihaz üzerinde üretimler yapmak isteyip te bilgi eksikliğinden yapamayanlar için açıyorum...

Bu konuyu sabitliyorum. Ara ara ben de sorular olmasa bile buradan bilgiler paylaşacağım...

Üretmek için isteği olanlar, çalışmak isteyenler, hevesi olanlar merak ettiklerini öğrenmek isteyenler A'dan Z'ye sorularını buraya yazabilirler...

Örneğin siteden çetin yılmaz isimli kardeşimiz Cubase ve Ritim yazma konusunda çok çok yol katetti. Gerek telefon gerek facebook ile sorularına cevap bularak çok başarılı işler pişirdi :) ama kendi yemeyecek bize de yedirecek. Bu güncelleme de onun da ritimlerini ekleyeceğim...

Bir de bu tür kullanıcı sayısı arttığında yaptıkları ürünleri ayrıca sizden gelenler bölümü açıp oylama ile ayın ritmi gibi mini yarışmalar düzenlemek istiyorum...

ilgiyle katılımlarınızı bekliyorum...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: danteTR Kendin Pişir Kendin Yeme Bölümü :D

Salim büyüksün..

Önce bilgilerimizi tazeleyelim...

Cubase ve DantetR Temelleri

V2 Plus 'dan DanteTR'ye convert

Dante tr kullanicilari cok sansli cunku Super bir ekip var arkalarinda
Isminizin olmasi yeter

Salim hocam, dersler için teşekkürler. Bende yamaha klavyem için anlattığınız yöntemle convert yapmak istedim fakat son aşama için, yani midiyi sty formatına çevirmek için grand suite'in işlevini görmesini için, yamahanın küçük yardımcı programlarından midi2style programını kurdum. Fakat program java ile ilgili bir hata verdiğinden bütün gün uğdaşmama rağmen çalıştıramadım. Yani midiyi yamahanın sty formatına çeviremedim. Bunu nasıl yapabilirim? Sizler geçmişte nasıl yapıyordunuz? (yaptığınızı var sayıyorum) Yardımcı olursanız bizde yamahacı arkadaşlarla bir şeyler yiyelim :)

Cevap: Re: danteTR Kendin Pişir Kendin Yeme Bölümü :D

Salim hocam, dersler için teşekkürler. Bende yamaha klavyem için anlattığınız yöntemle convert yapmak istedim fakat son aşama için, yani midiyi sty formatına çevirmek için grand suite'in işlevini görmesini için, yamahanın küçük yardımcı programlarından midi2style programını kurdum. Fakat program java ile ilgili bir hata verdiğinden bütün gün uğdaşmama rağmen çalıştıramadım. Yani midiyi yamahanın sty formatına çeviremedim. Bunu nasıl yapabilirim? Sizler geçmişte nasıl yapıyordunuz? (yaptığınızı var sayıyorum) Yardımcı olursanız bizde yamahacı arkadaşlarla bir şeyler yiyelim :)

hocam biz yamahanın bize verdiği programı kullanıyorduk. 3. parti bir yazılım kullanmadığım için bilmiyorum.

Hallettim, yinede teşekürler.

yok mu katılım?

Var Hocam Var Olmazmı :D :)