• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

DanteTR Ritim Güncellemeleri Hakkında

Dr.Salim

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
-
Merhaba Arkadaşlar.

DanteTR, güncellemeleri yayınlanmaya başlandı.

Çeşitlilik arttırma adına yapılan güncellemeler gün aşırı siteye eklenmektedir.

Güncelleme için talebinizi belirtirken, açıklama kısmına tam olarak ne istediğinizi, ne tarz istediğinizi belirtirseniz, ortaya çıkan çalışmanın işinize yararlılık oranı artacaktır.

Sadece '2-4 ritmi istiyorum ya da balıkesir ritmi istiyorum ' şeklinde açıklamalı taleplerin üzerinde çok fazla durulmayacaktır. Çünkü 2-4 ya da balıkesir ritmi hali hazırda cihaz üzerinde mevcuttur.

kısacası yörenize has motifleri, vuruşları, giderleri açıkça belirtirseniz, o yöreye ait nokta vuruşlu güncellemelere sahip olabilirsiniz.

Cevap: DanteTR Ritim Güncellemeleri Hakkında

Dr. Salim farkı. Cihazı almamın sebeplerinden bir tanesidir. Akustik pop rltlm talebim olacak hocam. Güncellemetalep formuna ilk fırsatta gerekli bilgileri gireceğim.

ellerinize sağlık ritimler çok profesyonel olmuş!.içinde baştan sağma yazılmış ritim yok.güncel izmir tarzı ritimlerde bekliyoruz.saygılarımla.

Salim Hocam;

Güncelleme talep formuna üç adet link ekledim. Mümkünse tabi.

Saygılar.

Salim Hocam;

Güncelleme talep formuna üç adet link ekledim. Mümkünse tabi.

Saygılar.

Hocam isteklerin elime ulaştı.
En kısa zamanda hazırlanıp siteye eklenecektir.

Talep olan ritimlerin veya oy alan ritimlerin ücretsiz sunulduğunu azda olsa geçmişte görmüştük. Ama bireysel taleplere ücretsiz olarak cevap verildiğini ben ilk defa görüyorum. Satış sonrası hizmet bu olmalı, bravo..