• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dem+Uzun Hava

Nuri_Dardanel

Paylaşımcı Uzman
Moderator
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Roland EA7
arkadaşlar okulumuzda bir müzikalde öğrencilerimizden birinin üzerine bir ağıt okuyacağı kısa bir kayıt... buyrun dinleyin aralardaki ikilemeler sözlere girileceğini anlattığı için kesik kesik gibi gelebilir...

Paylasim icin tesekkurler.

süper olmus tebrikler.paylasim icin tesekkürler...

iyi geldi sağol...

bir ara kendimize özgü bu şekilde bir kayıt yaparım o zman bunda lise öğrencisi üzerine okuyacağı için belirli hareketler yapmak zorunda kaldım... yorumlar için teşekkürler

OKULDA AGIT ÇEKMEK ......OROTORYO TARZIMI YANI.....ney enstrumanını flut yaparsak daha bır modern agıt halını alır. tavsıye ederım ben kurtuluş savaşı öncesı ulkemız atmosferı canlandırırlırken öle bişe çalmıştım." muş turkusude etkılı olmuştu)

guzel bir calisma tesekkurler

OKULDA AGIT ÇEKMEK ......OROTORYO TARZIMI YANI.....ney enstrumanını flut yaparsak daha bır modern agıt halını alır. tavsıye ederım ben kurtuluş savaşı öncesı ulkemız atmosferı canlandırırlırken öle bişe çalmıştım." muş turkusude etkılı olmuştu)

aslında bir müzikal doğudan istanbula göç eden bir karakter var o köyünden ayrılırken arkasından hanımı ağıt çekiyor...

Bir Yiğit Gurbete Gitse,
Gör Başına Neler Gelir.
Garip Sılayı Andıkça,
Yaş Gözüne Dolar Gelir
şeklinde de sözleri var...

abicim sizden uzun hava istesem yaparmısınız

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri