• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Demo, Altyapı ve benzeri dosya paylaşımı hk.

ugurtheorca

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pA500TR
Selam Arkadaşlar..

Kendimde dahil olmak üzere demolarımızı, alt yapılarımızı ve diğer benzeri dosyalarımızı çeşitli paylaşım sitelerine yükleyerek forumumuzda paylaşımlarda bulunuyorduk, bulunuyoruz.

Ama bence artık mümkün olduğunca her türlü dosyamızı sitemizin kendi sunucusuna yükleyelim, dosya ekleme seçeneğini kullanarak.

Çünkü paylaşım sitelerinin bazılarında verilen linkler zamanla ölü hale gelmekte, yapılmış olan paylaşım ve konu yararsız hale gelmektedir.

Örneğin en sevdiğim alıntı alt yapılardan birini ekledim bu şekilde. Aradan ne kadar zaman geçerse geçsin, bu konu silinmediği sürece bu alt yapıyı indirebileceksiniz.

Hepimize zevkli paylaşımlar dilerim :)

Ekli dosyalar

• yanlizim altyapi canlı.mp3
    5.3 MB · Görülen: 256
Cevap: Demo, Altyapı ve benzeri dosya paylaşımı hk.

slm
Aslinda mükemmel bir sey peki bu 5,27 MB,yi nasil ekledin, ben 1,99 MB fazlasini ekleyemiyorum yeni mi bu.saygilar...

Abi konu açarken dosya ekle var, ordan normal şekillerde yaptım. CTRL ile dosya seç kısmı var, ona tıkladım, dosyamı seçtim yükle dedim yükledi.

Eskiden 1.99 MB sınırı vardı, Timur Hocam bunu yükseltti. Bir denesen, vardır mutlaka paylaşacağın bir demon? olmayan yer varsa kontrol edelim.. 8 MB lık bir dosya bile paylaşıldı..

Linkler ölüyor zippyshare de bir ay sonra, ne açılan konunun anlamı kalıyor ne de paylaşımın..

önemli bir konuya değinmişsin sevgili hemşerim
daha önce birkaç konuda yazmıştım;
1) siteye video yükleme özelliği olsa
2) eski paylaşımlardaki ölü linkler yenilense veya silinse
3) ilan bölümlerinde satılmış veya vazgeçilmiş ilanlar kaldırılsa
aradığımıza daha kısa zamanda ulaşırız ve site çöplüğe dönmemiş olur
ayrıca bir paylaşıma tıkladığımızda açılan reklamlı yönlendirme sayfası forumun ana sayfasına dönüyor, birkaç kez denedikten sonra yönlendirilen sayfayı açıyor, bu bendemi oluyor yoksa genel birşeymi?

Onerileriniz admin tarafindan degerlendirilecektir.

Yonlendirme bende de oluyor. Genel bir durum.

acaba niye yine 1,99 MB,den Fazla eklenmiyor....saygilar

tesekkürler emeginize saglık