• Trakyamuzik.net Güncellenmiştir..! Medya ve Kaynaklar gün geçtikçe içeriğimiz Çoğalıyor.. izlemede kalın saygılar..
  • '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Demo Paylaşımından Önce Mutlaka Okuyunuz....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ChordSolo

Forum Doktoru
Yönetici
Administrator
Özel Üye
Vip Üye
Katılım
6 Tem 2008
Mesajlar
4,045
Tepkime puanı
31
Puanları
0
Konum
Düzce
Web sitesi
chordsolo.wixsite.com
Enst.
Yamaha PSR670&750
Değerli Trakya Müzik üyeleri;
Demolarınızı yayımlarken lütfen aşağıdaki konulara özen gösteriniz;

-Yayımladığınız demoların teknik detaylarını bizlerle paylaşınız.(Hangi cihazla yapıldı? FL,Cubase gibi programlar veya md üzerine okumalarda dahildir.)Unutmayınız bu foruma üye olan kişilerin çoğu müzisyen veya müzikle alakalı insanlardır.Birbirimizden öğrenecek çok şeyimiz var...

-Yayımlanacak demolarınızla ilgili her türlü yoruma lütfen açık olunuz.Eğer eleştiriye tahammülünüz yoksa demonuzu bizlerle paylaşmanıza zaten gerek yok.

-İnternet ortamında yazıştığınız kişilerin gerçekte kim olduğunu bilemezsiniz.Amatörde olsa herkesin fikrine saygı duymalısınız.

-Konu başlığı seçerken iddialı sözcükler seçmeyiniz(muhteşem intro,böylesini gördün mü v.b...)Bırakın ona dinleyenler karar versin.

-Demo yayımlama konusunda devamlılık sağlamayı düşünen arkadaşlar; lütfen konularınızı tek başlık altında toplamaya çalışınız.(ChordSolo Çalışmaları,demoları v.b).

-Demonuzu yayımladıktan sonra ortadan kaybolmayınız.

-Eleştiri yaparken bence,bana göre gibi kelimeler kullanınız.Eleştirinizi kendinize göre yapınız, özellikle amatör ruhla paylaşımlarını sunan arkadaşlarımızı kırmayınız.

-Mesajlarınızı yazarken dilimizi düzgün kullanmaya özen gösteriniz.

-Demonuzu zshare,4share,box.net,fileden.com gibi indirmeden dinleyeceğiz sitelere upload ediniz.Malumunuz kotalı kullanıcılarımız var...

-Daha evvel yayımlanan demoları dinlemek veya indirmek istediğinizde lütfen ilk mesajın tarihine gözatınız. 2 sene evvel yayımlanmış bir konu için "link öldü, ne biçim paylaşım bu" gibi yorumlar gereksizdir.

-Ve yorum yapmaya dahi üşeniyorsanız, lütfen teşekkür tuşunu kullanınız.Emeğe saygı gösteriniz.

selamlar
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst