• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Deprem sesi

• Konbuyu başlatan ufukx
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 6
  • Görülen : 5K

ufukx

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG Pa80 / Korg İs50
Değerli dostlar,mesajımı okuma zamanı ayıran üstatlara selam öncelikle.Arkadaşlarım,deprem ile ilgili bir tiyatro oyununun müziklerini yapmaya çalışıyorum değerli bir büyüğümün ricası üzerine.Daha doğrusu,depremle ilgili bi eğitimde kullanılacağı için kendimce böyle bir desteği verme gereği hissettim.Müzik az çok var aklımda,hazırlarım bir kompozisyon ama sizlerden deprem sırasında yaşanan uğultunun efektine ihtiyacım var.Genel anlamda müzikleri hazırlayabilirim ama,deprem efekti ile ilgili böyle bir desteğe ihtiyacım var.Yardımcı olmak isteyen meslektaşlarıma saygılar sunarak teşekkür ederim...

Ufukx

Cevap: Deprem sesi

Üstad söyle birşey buldum senin için aşşağıdaki link bir video ve indirme seçeneğide var videoyu indirdikten sonra wave ceviren programlar var yada video olarakta kullanabılırsın sana kalmıs sana nasıl lazımsa sen ayarlarsın.Söyle bişey daha var video nun 1.03 dakıkasından sonra videoya seslendırme yapan kişininde sesı var o kısımıda kesebılırsen senın iş halledilmiş olur herhalde :) :)kusura bakma elımden bukadarı geldi şimdilik başka elınde olan arkadas varsa sana dırek paylasıcaklardır..

Saygılar...

Üstad söyle birşey buldum senin için aşşağıdaki link bir video ve indirme seçeneğide var videoyu indirdikten sonra wave ceviren programlar var yada video olarakta kullanabılırsın sana kalmıs sana nasıl lazımsa sen ayarlarsın.Söyle bişey daha var video nun 1.03 dakıkasından sonra videoya seslendırme yapan kişininde sesı var o kısımıda kesebılırsen senın iş halledilmiş olur herhalde :) :)kusura bakma elımden bukadarı geldi şimdilik başka elınde olan arkadas varsa sana dırek paylasıcaklardır..

Saygılar...

Kardeş öncelikle teşekkür ederim ilginden dolayı.Depremin hayli fazla yaşandığı bir ilçede yaşıyorum ve bu çalışmayı çok faydalı bulduğum için deniyorum yardımcı olabilmeyi.Destek olan herkese teşekkürler,hemen Haberci_Arif kardeşin mesajındakileri yapmayı deniyorum.

Ufukx

Yardım rica ediyorum üstatlardan

valla 17 ağustos depreminin o sesini unutamam, 45 saniye değil 45 asır geçti sanki o anda... o kadar korkunç bir ses ki, arifin paylaştığı videodaki ses zaten arka fon sesi gibiydi, kayaçların çıkardığı şakır şakır sesler, yıkılan binaların çatırdamaları kırılan dökülen eşyaların sesi çok fenaydı :(

valla 17 ağustos depreminin o sesini unutamam, 45 saniye değil 45 asır geçti sanki o anda... o kadar korkunç bir ses ki, arifin paylaştığı videodaki ses zaten arka fon sesi gibiydi, kayaçların çıkardığı şakır şakır sesler, yıkılan binaların çatırdamaları kırılan dökülen eşyaların sesi çok fenaydı :(

Kardeş öncelikle çok geçmiş olsun tekrardan,Allah tekrarlarını yaşatmasın.Dostum,benzeri depremleri benim yaşadığım ilçede sürekli yaşıyor.O uğultu,ve sonrasında hüzünlü bir müzik eşliğinde kullanmam lazım.Ama efekti bulamadım ve hala yardım rica etme gereği hissediyorum.

Tüylerim diken diken oldu 17 Ağustosu hatırlattı bana :(
Japonyadaki deprem ve tusunami burada olsa heralde japonların 100 katı falan zarar görürdük.
Allah yardımcıları olsun