• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

dertli ve hüzünlü uzman1972

uzman1972

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
FERRARİ PA3X ce ex usb
bu gün şehit haberlerini duyduktan sonra içimden hisli türküler geçti..şehitlerimizin mekanları cennet olsun.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: dertli ve hüzünlü uzman1972

Eline sağlık. Allah belasını versin sorumluların. Kadının biri demiş ki: oğlumu bisiklete bile bindirmedim düşüp yaralanmasın diye.
Gel gör ki pisi pisine gidiyor mehmetçikler.

Eline sağlık. Allah belasını versin sorumluların. Kadının biri demiş ki: oğlumu bisiklete bile bindirmedim düşüp yaralanmasın diye.
Gel gör ki pisi pisine gidiyor mehmetçikler.

bu acıyı en iyi bilenlerden biriyim umutçum.benim kardeşim güneydoğu gazisi..55 gün komada kaldı..şükürler olsun kurtuldu.ama 55 gün bizim için yüz bintane 55 güne bedeldi...

bu acıyı en iyi bilenlerden biriyim umutçum.benim kardeşim güneydoğu gazisi..55 gün komada kaldı..şükürler olsun kurtuldu.ama 55 gün bizim için yüz bintane 55 güne bedeldi...

Cok geçmiş olsun. Kurtulmasına sevindim.

ellerine sağlık uzman1972.gerçektende hüzünlü.elleri kırılsın.şehitlerimize allahtan rahmet diliyorum.mekanları cennet olsun.

sağolasın ferdesu hocam,teşekkür ederim ilginiz için..

Eline sağlık abi senin tavrını müziklerini beğeniyodum şimdi daha çok beğendim örnek bi müzisyensin

eline sağlık yaşarcım.kardeşinin gazi olduğunu bilmiyordum .bu ne büyük bir şeref.allah ne muradı varsa versin; onada ..sizlerede.

eline sağlık yaşarcım.kardeşinin gazi olduğunu bilmiyordum .bu ne büyük bir şeref.allah ne muradı varsa versin; onada ..sizlerede.

sağolasın yunus abim,evet çok büyük bir gurur benim için bir GAZİ abisi olmak...