• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

##DEV PAYLAŞIM sx3000 2013 UCE SET##

Cevap: ##DEV PAYLAŞIM sx3000 2013 UCE SET##

alacağım karar kıldım..ama wk8 i elden çıkarmalıyım..acelem yok... 2.el fiyatları netten takip ediyorum 1700tl aşağı denk gelmedi eminim biraz beklersem olacak gibi....

sizden ricam sx3000 üzerindeki giresun karşılama ritimi mp3 olarak kayıt yapabilirseniz..
çok mutlu olurum tabbiki zahmet olmazsa style works dinledim ama gerçeği daha başka olur...

saygılar

yükleyip deneyen varmı görüşlerini yazarsa ileriki çalışmalarda yararlı olur yada burada olmayan ihtiyacınız olan bir ritim varmı

selamlar abi

paylaşım için çok teşekkürler indirdim fakat bir haftadır masa üstü bilgisayar çöktüğü için diskete atıp orga yükleyemedim yüz kişiye sordum bir diskete atmayı yapamadık benim için çok büyük sorun oldu çünkü çok merak içindeyim. sesler ve ritimlerde aradığımı bulacagımı sanıyorum inşallah davullu 2-4 vardır. teşekkürler.:)

Allah razı olsun paylaşım için. Hepsini cihazıma yükledim ve sorunsuz sesler de ritimler de. Şimdi sormak istediğim benim sx3000 de pluse 4 mü ? Teşekkürler

program düğmesine bastıktan sonra ses banklarından alt sıradaki düğmelerin en solunda olana bas orada iki tane edi zurna ses var bunlara basınca edi zurna sesi çıkıyorsa evet senin org plus4 tür tabi edi zurnayı biliyorsan. Yoksa oradan başka bir zurna sesi çıkacaktır tahminime göre.Ama ritimlerin hepsi sorunsuz ise çünkü birçoğu plus4 kitleriyle çalışıyor ozamanda plus4 tür.

Birde hepsini seçip yükleme yapmıyor. Dosyaları tek tek Load etmek gerekiyor.

DİKKAT:Yaptığım son ketron paylaşımıdır artık ketron kullanmıyorum devamı yok arkadaşlar ve bundan sonra sx3000 için böyle bir paylaşım kim yapar bilemem, saygılar...

Merhaba arkadaşlar 3 yıldır sx3000 kullanıyorum ve şimdiye kadar bu süre içinde saatlerce gece yarıları uğraştığım tekrar tekrar editlediğim silip yeniden yaptığım çok çok uzun vaktimi alan yeni yazdığım ritimler, user drum,program sesler, user sesler, ve o milletin beğenmediği daha önceki ritimlerin düzenlenmesi yeni drum kitlerle yeniden editlenmesi çalışmalarım sonucunda bu set ortaya çıktı ve bence sx3000 de olabilecek en iyi ve benim düğün ve programlarda kullandığım ve çok başarılı olan bu set bu hale geldi. Şimdiye kadar ki zaman içinde paylaştığım setleri ve ritimleri bir kenara bırakın herşeyi silin ve bu seti yükleyin aradığınız herşey var ve daha bu setide beğenmeyen olursa daha başka yokmu diyen varsa bence sx3000 de bıraksın başka org alsın:D
Bütün sx3000 plus4 kullananlara hayırlı olsun.
DİKKAT:plus4 ile uyumludur fakat ritimler içinde diğer pcm1 ve pcm2 ye uyumlu olanlarda var.

UYARI:YÜKLEME TALİMATI...............
---------------------------------------------------
1-ilk önce sistem dosyasındaki UCE2013S USD, USV VE program dosyalarını yükleyin.yoksa hiçbirşey çalışmaz
2-sonra ritimlerden istediğinizi kullanın.Ritimlerden bildiğiniz ritimler artık eskisi gibi değil hepsi aşağı yukarı editli ve kullanılır haldedir artık eski ritimlerdeki takır tukur sesleri düzenledim.Ve yeni ritimlerimde umarım işinize yarar.

yaşa sen piyanist şantör valla ilerde bu sx 3000den bi tane alabilirim bu iyi oldu doktorundan reçete gibi geldi :D

gerçekten emek verilmiş güzel bir paylaşım.........

teşekkürler emeğine sağlık

hic bir degisiklik yok sirasina kadar ayni belki yeni diye yüz sefer ayni dosyalari indirdim yaziklar olsun bir kisi adam gibi yeni set paylasmiyormu:-( bu kadarmi dandik bir alet bu ya korglara dandik derler ama binlerce ritim var yoktan bugünden sonra yemin ettim yeni org kesinlikle korg alamaya