• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Devlerin Aşkı Enstrümantel Yamaha S950 by windman1981

windman1981

TM 2014 Demo Yarışması İkincisi
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
YAMAHA PSR S-950
Yamaha S-950 ile yine Cahit Berkay eseri. İyi dinlemeler.

Devlerin Aşkı Enstrümantel by windman1981

WAV format

WMA format

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Devlerin Aşkı Enstrümantel Yamaha S950 by windman1981

Dinleyen tüm dostlara teşekkürler.

Merhaba dostum.

Diğer çalışmaların gibi muhteşem bir çalışma olmuş ; ellerine sağlık.

Ben şu sıralar malesef üretken değilim.

"S 950" yi satmayı düşünebilirim demişsin ; hayırdır?Daha yeni yeni alışıyorsun ; S 950 ile senden daha çook böyle güzel çalışmalar dinleyeceğiz. :)

Kendine iyi bak ; selâmlar...

Selam Bahri hocam. Cihazdan daha öncede belirttiğim gibi çok memnunum. Ancak aklım audya da kaldı. :) Aldığım fiyata yakın alıcı olursa düşünebilirim. Ayrıca Yamaha cihazı çok kısıtlıyor. Tek sıkıntı bu. Şimdi soracaksın alırken bilmiyor muydun diye. Bile bile aldım tabiki :) Henüz herhangi bir yere ilan vermedim. Kararsızım halen. Oluruna bıraktım. Geçen bir konuda bir abimiz almayı düşünüyormuş. Alıcı olursa bende bir değişiklik yaparım. Olmazca canı sağ olsun s950nin. Çalmaya devam. Problem yok. :) Selamlar.

Tabiki karar senin ama acele etme dostum.Bir müddet kullan derim ; malûm , bu işin sonu yok. :) Ayrıca , sen "Yamaha"nın arayüzüne alışkın ve hakimsin ; "Audya"da sıkıntı yaşama."Audya"nın saundu muhteşem ; o ayrı.

Demoların gerçekten harika bu arada.Bende ise yarım projeler var ; yarım yarım bekliyorlar.Malesef şu sıra müziğe pek hevesim yok.Ha, gidip bir "Juno Di" de almadım değil. :D

Kendine iyi bak ; ararım konuşuruz...

tebrıkler kardeşim gayet guzel olmuş satmanı tavsiye etmem

Teşekkürler İlhan abi. Sattığım yok canım. :) Bu arada Dore Müzik çıkmaz ayın 1 inde gönderecek çantayı :)

Bahri hocam bekliyoruz güzel demolarını. Özletiyorsun kendini. :) Bu arada benim tatilde bitti sayılır yarın Çeşme Alaçatı'dayım. C.tesiye dönüyorum Kocaeli'ye. Özledim klavyemi...

Bahri hocam bekliyoruz güzel demolarını. Özletiyorsun kendini. :) Bu arada benim tatilde bitti sayılır yarın Çeşme Alaçatı'dayım. C.tesiye dönüyorum Kocaeli'ye. Özledim klavyemi...

Teşekkür ederim Ali ; En güzelini yapmışsın.İyi tatiller dostum...