• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dikkat:!!(Pa3x) Dolandırıcısı 0532.100 03 97

• Konbuyu başlatan ferit
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 29
  • Görülen : 7K

ferit

Paylaşımcı Üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yamaha pss55,roland ve korg pa 800
Selam arkadaşlar az önce birisi 0532 100 03 97 telden beri arayıp aslan handa oldugunu ve Kubilay muziğin karşısın da Kenan Muzik diye dükkanının olduğunu ve ismi nin sefa oldugunu eline acil satlık Pa3x oldugunu ve benim trakya muzikteki 2.el pa 3x ilanımı görüp ondan aradığını 5.800 tl..ye bıraktıgını söyledi...bende 5.250 ye alabilirim dedim..sonra en son 5.500 tl olur dedi... ve tşk..ettim kapattık....

derken 10 dk..sonra beni aradı ve 5.250 tl..yapıyım dedi ve .. bende cihazı gormeden almam mumkun değil dedim.... bana istersem email ime faturasını yollayabilecegini soyledi.... bende esnafım normal de P.tesi ist.da olacam ama senin için yarın sabah orda olup cihazı kontrol edip sonra faturasıyla alabilirim dedim.....oda p.tesi ye kalmaz bu fiyata satılır ben simdi harıl harıl musteri arıyorum dedi.....cihazı istiyorsan az biraz 500 TL bari kapora yollaman lazım dedi....
bende su an saat 18.30 ve yarın sabah orda olabılcegımı soyledim ve senden 1 hafta 1 ay beklemeni istemiyorum.... senden 1 gece beklemeni istiyorum dedim.... işte bilmem babadan ogla gecen muzık magzamız var ve burda 17 yıllık esnafız dedi... ama... sonra yine görmeden almam dedim.. besiktaşlı muzik i arayıp kenan muzik varmı diye sordum....burda oyle bir muzik dukkanı yok VE KUBİLAY MUZİK İN DE KARSI DUKKANI TAMAMEN BOŞ DEDİLER...:) bende cıhazı gormeden almam dedim...

beni yine aradı kubilay muzik in karsını bosmus dedim... yok nasıl olur falan derken yanında kilere cabuk pa 2x in faturasını kesin kargo gelecek diye kendi kendine arada bir konusuyordu falan..... aman dikkat arkadaslar ben 43 yasındayım ve 30 yıldırda esnafım adam cok tatlı dilli ve cok inandırıcı konusuyor..... bu tür dolandırıcılara kanmayın....

Cevap: Dikkat:!!(Pa3x) Dolandırıcısı 0532.100 03 97

Bu kişi birisini daha kandırmış aynı dükkan ismiyle allahtan arkadaş kendi istanbula gitmiş adamla görüşmek için sonra ne adam var ne org...

bu önemli bilgilendirme için teşekkürler,büyük bir tuzağın içine düşmüşsünüz ki Allaha şükür akıllı ve mantıklı davranmışsınız.abilerim,kardeşlerim kendini kanıtlamış büyük bayiler dışında alacağımız ürünü görüp incelemeden ne kapora gönderelim nede satın alalım.sakın bu hataya düşmeyelim...sitemizde ne güzel kendini ispatlamış kaliteli esnafların reklamları var onlarla iletişime geçebilirsiniz.Allah kimseyi öyle bir duruma düşürmesin.O paraları kazanacağız diye çok zorluklar çekip türlü haksızlıklara uğramış olabiliyoruz...bu önemli bilgilendirme için size minnet borçluyum zira böyle durumlara karşı biraz daha duyarlı kalmış olduk...

Biz bunları tartıştıkça dolandırılan kişi sayısı azalıyor.Müzikevleriyle bağlantınız olsun.Sağlam yerlerden alışveriş yapın.Amfi, kolon alırken Servo bayiinden başka yere gitmem.Neticede Tekirdağ Servo'ya çok güveniyorum.Yardımcı da oluyorlar.Aman haaa bilmediğiniz kimselerden bir şey almayın.Org almaya da tek gitmeyin.

duyarlılığınıza teşekkürler abi,en güzelini yapmışsınız,görmeden denemeden almayın,bu yüzden kargoyuda kimseye önermem,en iyisi görerek deneyerek almak arkadaşlar

selamlar sn. ferit bey...

ilgi ve alakanızdan dolayı, bizleri uyandırdığınız için tşk.ler...

(başımıza gelmedi, ama hiç gelmicek die de bişi yok sonuçta)

tşk.lerr

Bilgi için teşekkür ederim.

böyle adamları ibretlik olsun diye aslan hanın önünde afedersiniz s...... diğerlerine ibret olsun

DİKKAT BU DOLANDIRMAYA ÇALIŞAN ŞAHIS AYNI TELEFON NUMARASINI KULLANARAK İLAN AÇMIŞ ....SAKIN GÜVENMEYİN İLAN LİNKİ ALTTA ...KETRON XD9 PLUS

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri