• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dilektaşı - Demo

• Konbuyu başlatan wurall
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 7
  • Görülen : 2K

wurall

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Medeli Dante TR
Yamaha S 650 - Dilektaşı - Demo

Parçanın akorlarını internette bulup uygulamaya çalıştım.
Yorumlarınız benim için önemli, lütfen esirgemeyin. Saygılar...

Not: Ne kadar doğru oldu bilmiyorum ama; akor basmak gerçekten zor iş :) Sağ el Allah'a emanet haberim bile olmadı ne yaptığından. Bırakın attack vererek varyasyon değiştirmeyi, nefes bile zor aldım çalmaya çalışırken :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Dilektaşı - Demo

Yorumlarınızı bekliyorum.

gayet güzel gelio adaşım. bazı yerlerde ufak sıkıntılar var tabi akorlarda ama parça nihavent bir parça akorlarıda haliyle minör kalıbından biraz farklı akorlar alıyor. çalıştıkça çok daha iyi olacağına eminim ayrıca ritim çok soft hoş bir ritim s650de işvar sanırım :)

Güzel çalmışsın , daha ne olsun

arkadaşım çalışmaya devam.. daha önce dinlediğim demolara göre daha güzel.. mutlaka hatalar vardır.. çalışa çalışa çok güzel demolar yapacaksın..
Araya atak koyamıyorsun, aklın hangi akora basacaktım ben demekten karman çorman oluyor biliyorum..
Ama alışacaksın..
Gün gelecek Am, Em, Dm, D, E, C, Cm, B, F, Fm akorlarına basarken düşünmeyeceksin bile, hangi tuşlardı diye.. Daha sofistike akorlara geçeceksin zamanla, çaldığın müzikten de zevk alacaksın.. ;)

başlangıç olarak oldukça iyi.çalışmaya devam.....

Ellerine sağlık arkadaşım sende benim gibi ev kullanıcısısın galiba bende ilk videomu yayınladım fakat sitedeki dostlarım sağolsun destek oldular bakıyorumda sana destek olmuşlar bu da bizleri rahatlatmakta ve daha rahat çalmamızı sağlamaktadır.

Ellerine sağlık arkadaşım sende benim gibi ev kullanıcısısın galiba bende ilk videomu yayınladım fakat sitedeki dostlarım sağolsun destek oldular bakıyorumda sana destek olmuşlar bu da bizleri rahatlatmakta ve daha rahat çalmamızı sağlamaktadır.

Ev kullanıcısıyım. Aynen katılıyorum, sitedeki dostlardan, üstadlardan öğrendiğimiz - öğreneceğimiz çok şey var. Onların desteğine her zaman ihtiyacımız var. Buradaki paylaşımı, desteği ve üst düzey yakınlığı, dostluğu artık adını siz koyun.. başka bir yerde görmedim.
Allah bu birlikteliği daim etsin inşallah. Müziğe gönül vermiş dostlarla aynı atmosferi paylaşmaktan dolayı çok mutluyum.
İyi ki varsınız.
Saygılar...