• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dinleyin bakalım üstadlar olmuşmu 2

fkuvvetli

Gold
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa 800 korg pa55 tr
Yüksek müsadelerinizle saygıyla sunarım

Ekli dosyalar

• edebiyleaşk.mp3
    4.2 MB · Görülen: 261
  • inci tanem.mp3
    3.2 MB · Görülen: 271
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Dinleyin bakalım üstadlar olmuşmu 2

İlkine nazaran nispeten iyi, eh. Yinede senden beklediğim atak olmamış. (Dost acı söyler.) Kayıta başlarken ve biterken yine parazit var. Arka planda bir ses var hoş değil. Sanıyorum metronom sesi veya gibi bir şey. Bunun yerine baget ve hafif sesli küçük davul koysan nasıl olur? Klavye kullanmak yerine gerçek endtrüman aletlerinden gitarı seçmen çok isabetli olmuş. Klavyeden sadece ritimleri (pes sesle) kullanman lehine olur. Birde seçtiğin müziklerin hepsi çok ağır kalmakta ve seni çok pasifize etmektedir. Örnek olarak şarkıcı BAHA' yı sana tavsiye ederim. Sesinin rengi o ama sakın taklit etme. Sadece sesini ve müziklerini örnek al, sen, sen olarak orijinal kal. Ben müzisyen değilim. (Sadece kulağım çok iyi) Aklım erdiğince ve dilim döndüğünce fikirlerimi sundum. Moralini bozma, aksine inat edip daha iyilerini yapmaya bak. Kusura bakma lafım tokat gibi olduysa buda kendine gelmeni sağlayacak, azim ve sebatla çok daha iyilerini yapacağından da hiç kuşkum yok. Hadi asıl şimdi kolay gelsin. ( NOT: Allahaşkına bu sitede kimse yokmu bu arkadaşımıza profesyonel yardımda bulunacak. Sayın prof.lar gerisi sizin ellerinizden öper.)

Evlat, sana kafayı taktım ülen ! Eski gazinocular kralı Fahrettin Aslan olsaydım, şerefsizim birkaç dersle ve eğitimle Maksim gazinosuna çıkarırdım. Şimdi moraller nasıl? Ha? Duyamadım? Hadi bakalım yamaçlardan sonra zirveye.......:D........

hocam tesekkur ederim fikirleriniz benim icin cok degerli sizin gibi agabeylerim sayesinde atacagim adimlarin farkina varmaya gayret ediyorum bu kayitta bir onceki sistemde yapildi ev studyom daha aktif deil ins sayenizde daha iyi duruma gelmek istiyorum lutfen degerli yorum ve elesyirilrtinixi eksik etmeyin cesaretim ilginizle guclenecektir

selan üstadıma katılıyorum fakat sıkıntı nedir biliyormusun sesin de tek düze okuyyorsun sesinde iniş çıkış yok dikine cıkışlar olmalıydı sabrete girdiğinde bu tarzlı ses sade kalıyor sesin rengi iniş ve çıkışlarda bence sesini daha iyi kullanmanız gerekiyor yoksa şarkıyı okumanda sıkıntı yok gayet güzel ama şarkının renginin benim söylediği mi uygulayınca daha hoş olabileceğini göreceksin şarkıdan korkma şarkı senden korksun şarkılara bas sesin ile kusura bakmayın ne olur acizane fikrim yol göstermek adına yazdım bilgiçlik taslamak için değil kimseyi eleştirmek haddime değil

sezai; Biz yaşça olgunlar belli menfaatleri aşmış insanlarız artık. Yüreğimiz yumuşak olup, şefkat tadında biraz dede kıvamındayız. Gençler anlarsa tabiki. Sizin bu öğütleriniz, naçizane ne demek tatlı bir kulak büküştür, anlayana. Tekrar söylüyorum, fkuvvetli de bu dediklerinizi kulağına küpe yapsın............:)

Estafurullah hocam nedemek sizin yorumlarınızı okuyunca neden daha once kayıtlarımı gondermedim diye kaybettiğim zamana üzülüyorum.Hatalarım fazla profesyonel değilim doğru dürüst bir eğitimde yok kendi halinde biriyim. Bende sizler gibi müziğe gönül vermek istiyorum bunu yaparkende olan hatalarımı sizlerin ağzından duymak sevindiriyor benim amacım reklam yapmak tanınmak vb olmak değil ilk defa yaptıklarımı paylaşıyorum. burada sizin uyarılarınız değil küpe benim için çok değerli birer maden gibi parlıyor gözlerimin önünde bunu değerlendirmemin çok önemli olduğunu biliyorum..teşekkür ederim hocalarım iyiki varsınız benim gibilere ışık olduğunuzu unutmayınız

Paylaşımlarını dinledim.Sizi gayet başarılı buldum.Eksikliklerinizi de size öneride bulunan beyefendilerin görüşlerini dikkate alarak ve çalışarak gdermeye çalışın.Belli ki,emek verirseniz başarılı olacaksınız.O yetenek siz de var.Müziğe olan ilginizi kesmeyin..Sevgilerimle..

güzel olmuş başarılarınızın devamını diliyorum

teşekkür ederim