• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Disket sürücü-disketler

Cevap: Disket sürücü-disketler

STANDART disket sürücüsü ile clavye disket sürücüsü farklıdır ben zamanında 200 tane denedim olmuyor olmaz bir sürü eloktronic devre hatta ve hatta plaka ile çalışmanız gerekiyor bence uğraşmayın en güzeli emilatördür kafa rahat mesela benim disket sürücümün motoru yandı ben değiştirdim evet gene problem yok sanırım denemedim ama güzel bir şekilde tamiratını yaptım dicem oki usb emilatör en iyisidirr

hiko arkadaşım karaca578 arkadaşımız burada kendine satış formu açmıştır keşke siz satış konunuzu buraya yazmasaydınız. Siz de kendinize ayrı bir satış formu açabilirsiniz, iyi veya kötü, satar veya satmaz o satıcının artık şansına dır lakin her ürünün mutlaka bir alıcısı çıkar hele de artık üretimi olmayan ürünler zamanla aramakla bulunmaz.

karaca578 kardeşim sıfır disket sürücülerinden bahsetmişsiniz sizde PC üzerine takılan değil de USB kablo ile harici Disket Sürücü sü şeklinde aparat var mıdır ? Malum yeni PC Anakart larda disket sürücü nün bağlanacağı soketler bile ben yok biliyorum.

Hayırlı satışlar diliyorum. Saygılarımla,

STANDART disket sürücüsü ile clavye disket sürücüsü farklıdır ben zamanında 200 tane denedim olmuyor olmaz bir sürü eloktronic devre hatta ve hatta plaka ile çalışmanız gerekiyor bence uğraşmayın en güzeli emilatördür kafa rahat mesela benim disket sürücümün motoru yandı ben değiştirdim evet gene problem yok sanırım denemedim ama güzel bir şekilde tamiratını yaptım dicem oki usb emilatör en iyisidirr

Standart disket sürücüsü ile org disket sürücüsü arasında hiç bir fark yoktur.Sadece disket sürücüsünün bilgisayardaki bağlantı şekli org için farklıdır.Ankara'da bir kaç org tamircisi piyasada ne kadar bilgisayar disket sürücüleri ve disketler var hepsini toplamışlar orglara bunları takıyorlar gözlerimle gördüm.Hatta onlara satmak istedim hemen almak istediler ama verdikleri fiyat bana maliyetinin bile altındaydı onun için satmadım.Sayın Admin'in belirttiği gibi madem Usb emilatör satıyorsunuz,bunu kendinize ait bir satış sayfası açın ve orada satın.Size iyi satışlar diliyorum.Size gelince sayın Admin açıklamalarınız için çok teşekkür ederim.Görüşlerinizde son derece haklısınız şimdiki bilgisayarlarda Disket sürücü için bağlantı bölümü ve bağlantı kabloları bile çıkmıyor.Sizin bahsettiğiniz bilgisayara dışarıdan bağlanan Usb şeklinde bilgisayar disket sürücüsünden HİÇ KULLANILMAMIŞ bir tane var.Ben buna belki 10 yıl evvel 150 TL.para vermiştim.Yedekde duruyor.Biliyorsunuz yıllar önce bu tür malzemeler çok pahalıydı.Ama şimdi bu aleti piyasada bulmanız sanırım hiç mümkün değil.Bende size ancak aldığım fiyata yani 150 TL.ye verebilirim ama sınırım buda size çok pahalıya gelecektir.Düşünürseniz telefonumdan ulaşabilirsiniz.Saygılarımla.