• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Doğu düğüncüleri için özel set

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dadaruhi

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
hiç kimse şöyle anlamasın sıfırdan set yazmadım sadece karma setlerden topladım.ama buda bir emek sonuçta sıralı zurnalar,yaylılar,sazlar var işinize çok yarayacak ritimler bingöl,bitlis,ağrı,muş,varto,erzurum,kars,digor,van,hakkari,tunceli,elazığ,erzincan,için özel toplandı!!çok degerli dostumuz merxas kızılband ile beraber bu seti topladık bazı dengesiz yorumları görüyorum onları cahilliklerine bırakıyorum sınırlı imkanlarla müzik işini devam ettiren bir çok arkadaş war set alamayacak durumda onlara ilaç olsun diyorum...

Cevap: Doğu düğüncüleri için özel set

seti yüklemeyi unuttun heralde üstad ortada ilaç olacak bişe yok:)

üstad lütfen setini yükle hakkaten kac gündür sabirsizlikla bekliyorum bende vartoluyum bu arada : )) seti coook merak ettim

hiç kimse şöyle anlamasın sıfırdan set yazmadım sadece karma setlerden topladım.ama buda bir emek sonuçta sıralı zurnalar,yaylılar,sazlar var işinize çok yarayacak ritimler bingöl,bitlis,ağrı,muş,varto,erzurum,kars,digor,van,hakkari,tunceli,elazığ,erzincan,için özel toplandı!!çok degerli dostumuz merxas kızılband ile beraber bu seti topladık bazı dengesiz yorumları görüyorum onları cahilliklerine bırakıyorum sınırlı imkanlarla müzik işini devam ettiren bir çok arkadaş war set alamayacak durumda onlara ilaç olsun diyorum...

dalga geçiyor bu arkadaş set yok kendi kendine yorum yapıyor BANLAYIN GİTSİN (sınırlı imkanlarla müzik işini devam ettiren bir çok arkadaş war set alamayacak durumda onlara ilaç olsun diyorum...) BOŞ LAF YAPMA KARDEŞ

konu kilitli.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...