• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dolu Dizgin Set 64 Mb Karadeniz Seti

RaPoRSuZ

Co Admin
Administrator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Pa3X
Dolu Dizgin Set 64 Mb Karadeniz Seti

içinde güzel ritimler var karadenize aitt

5/8 7/8 5/16 gibi

Cevap: Dolu Dizgin Set 64 Mb Karadeniz Seti

tesekkürler emegine saglik hemso

setini indirdim denediktenden sonra yorumumu yaparım emeğine sağlık umarım tam karadeniz tarzı olmuştur aradığım set bu diyebileyim demek istiyorum artık

seti yükledim fakat bir sorunla karsılaştım ritimler doğru dürüst çalmıyor alt yapıları durumkitleri uyuşmuyor anlamadım performans sesler güzel fakat styler krışık çalıyor acaba neden olabilir aklıma 16 dk geldi yoksa bu 16 dk mı cevap yazarsanız sevinirim

evet dk os uyumludur orgunuzu 16 dk os indirin yükleyin sitemizde mevcut

set de global kısmı eksık gozukuyo sanırım ondan kıtlerı yukleyemıyor tam bır sekılde atarsan cok ıyı olur sana zahmet kardesım sımdıden saol sıtede kı ılk karadenız setı her halde

set yuklenemıyor kardesım global eksık sanırım ondan tekrar atasan cok makul gecek sımdıden tesekkurlerr edıyorum set cok guzele benzıyo ffaydalanalım bızde

sette duruk kit uyuşmazlığı olanlar orgunuza 16dk yükleyin... 8 dk olanlar ritim alt yapıları olmadığından ve orgunuzdaki altyapıları yüklediğinden ritimlerin bir çoğu düzgün çalmıyor buna dikkat edersiniz sorun çözlülecektir

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 18 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.4%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri